У Львові проведуть профорієнтаційний форум

17:10 22 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lp.edu.ua

У Львівському центрі зайнятості проведуть профорієнтаційний форум для учнівської молоді.

Про це повідомили у вівторок, 22 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Завтра, 23 жовтня, у Львівському міському центрі зайнятості на вулиці Княгині Ольги (№122) відбудеться профорієнтаційний форум «Живи та працюй в Україні». В межах форуму проведуть ярмарок освітніх послуг 23 навчальних закладів».

«Окрім цього, на 10 локаціях для учнівської молоді триватимуть різні заходи на профорієнтаційну тематику, серед яких телеміст, конкурси, вікторини, інтерактивні ігри, майстер-класи, презентації та театралізовані виступи. Зокрема, організатори запропонують старшокласникам пройти тестування на онлайн платформах служби зайнятості та долучитися до флешмобу та квестбатлу «Хочу-можу-треба», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Молодь матиме змогу поспілкуватися з викладачами й вихованцями освітніх установ та дізнатись про перспективи працевлаштування на підприємствах області. Форум триватиме з 13:00 до 15:00», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка