У Львові пройде «Форум сучасних викладачів»

13:48 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: westnews.info

29 жовтня об 11.00 у Львові розпочнеться «Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», участь у якому візьмуть близько 120 вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Форум реалізується в рамках соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного» за підтримки управління ІТ Львівської міської ради. Місія форуму – підготувати вчителів та викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання згідно з сучасними вимогами суспільства та «Нової української школи».

«Спікерами форуму будуть зіркові експерти сфери освіти – відомий психолінгвіст, поліглот та методолог, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» Віталій Зубков, тренер з особистої ефективності, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній Володимир Страшко, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти, експерт з багаторічним досвідом у сфері ІТ, телеком, діджиталізації та цифрової освіти, розробник навчальних програм та освітніх онлайн платформ Сергій Веретюк і тренер з комунікацій та емоційного інтелекту, сертифікований методолог навчальних програм та тренінгів Сергій Тараненко», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 21 листопада 2019 р.

Канадці допомагають реформувати на Львівщині інтернати

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський підписав угоду про партнерство між ЛОДА та «Agriteam Canada Consulting Ltd» щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей до 2026 року.

Рубрика: Наука і техніка

15:20 15 листопада 2019 р.

У міськраді передбачили на ремонти в школах Львова мільйон гривень

Виконавчий комітет ухвалив у п’ятницю, 15 листопада, рішення «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік» та «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Рубрика: Наука і техніка

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати про зміни в медіазаконодавство

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу