У Львові пройде «Форум сучасних викладачів»

13:48 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: westnews.info

29 жовтня об 11.00 у Львові розпочнеться «Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», участь у якому візьмуть близько 120 вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Форум реалізується в рамках соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного» за підтримки управління ІТ Львівської міської ради. Місія форуму – підготувати вчителів та викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання згідно з сучасними вимогами суспільства та «Нової української школи».

«Спікерами форуму будуть зіркові експерти сфери освіти – відомий психолінгвіст, поліглот та методолог, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» Віталій Зубков, тренер з особистої ефективності, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній Володимир Страшко, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти, експерт з багаторічним досвідом у сфері ІТ, телеком, діджиталізації та цифрової освіти, розробник навчальних програм та освітніх онлайн платформ Сергій Веретюк і тренер з комунікацій та емоційного інтелекту, сертифікований методолог навчальних програм та тренінгів Сергій Тараненко», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу