У Львові пройде «Форум сучасних викладачів»

13:48 23 жовтня 2019 р.


Фото: westnews.info

29 жовтня об 11.00 у Львові розпочнеться «Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», участь у якому візьмуть близько 120 вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Форум реалізується в рамках соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного» за підтримки управління ІТ Львівської міської ради. Місія форуму – підготувати вчителів та викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання згідно з сучасними вимогами суспільства та «Нової української школи».

«Спікерами форуму будуть зіркові експерти сфери освіти – відомий психолінгвіст, поліглот та методолог, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» Віталій Зубков, тренер з особистої ефективності, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній Володимир Страшко, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти, експерт з багаторічним досвідом у сфері ІТ, телеком, діджиталізації та цифрової освіти, розробник навчальних програм та освітніх онлайн платформ Сергій Веретюк і тренер з комунікацій та емоційного інтелекту, сертифікований методолог навчальних програм та тренінгів Сергій Тараненко», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу