У Львові програмісти створили комп'ютерну гру про Майдан

15:19 4 лютого 2014 р.


Фото: vk.com/pohlyad

Її сюжет – процес потрапляння на головну площу української столиці.

Програмісти, які побажали залишитися невідомими, розповіли кореспондету київського інтернет-видання «Gazeta.ua»:

«Ідея створити гру виникла ще наприкінці грудня місяця минулого року, і була практично готова, проте ми перейнялися подіями 19 січня і не могли собі дозволити показати гру в цей час, тому вона була запущена пізніше. Мотивацією для її створення стало те, що людям, котрі хотіли підтримати акції протесту і бути присутніми на майдані у місті Київ всіляко перешкоджали.

Таким чином для того, щоб потрапити в центр подій, багатьом доводилось долати безліч перешкод як із міліцією, представниками ДАІ, так і з транспортом та іншими чинниками. Зокрема і нам самим доводилось з цим стикатись тоді, коли здійснювали поїздки на Майдан. Наразі працюємо над продовженням «Bimber» і сподіваємось, що вона сподобається людям».

Сюжет» гри «Bimber» – це процес потрапляння на Майдан, долання перешкод, лабіринтів, і уникнення сутичок з міліцією і «Беркутом». Головний персонаж гри – вусатий козак із чубом – уособлює активістів на Майдані.

Для того, аби пройти лабіринт, йому потрібно битися із беркутівцями, збирати вибухівки і виявляти винахідливість. У грі є кілька рівнів, які відкриваються тоді, коли пройдено попередній, легший рівень гри. Погратися у віртуальний Майдан у грі «Bimber» можна на сайті yuvaro.net.

dailylviv.com

До теми

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

10:39 6 січня 2021 р.

Львівські науковці розробили безсвинцеві припої і отримали Державну премію

Акумулювання енергії у сонячних панелях, безсвинцеві сплави, створення зносостійких матеріалів, екологічно чиста воднева енергетика, виділення нафти в процесі первинної переробки: над цими та іншими темами працювала група науковців із різних установ, роботу яких Президент України відзначив Державною премією України в галузі науки і техніки 2020 року.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу