У Львові презентували Аналітичний консалтинговий центр

14:34 2 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Ректор інституту менеджменту Мирон Янків наголосив: «Відкриття Центру додасть нової динаміки у розбудові Інституту та дозволить знайти нішу, яка відповідатиме місії ЛІМу: розвивати управлінські компетенції українського бізнесу».

«1 жовтня 2015 року у Львівському інституті менеджменту відбулась презентація Аналітичного консалтингового центру Львівського інституту менеджменту (АКЦ ЛІМ)», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У вступному слові ректор ЛІМу професор Мирон Янків наголосив, що відкриття Центру додасть нової динаміки у розбудові Інституту та дозволить знайти нішу, яка відповідатиме місії ЛІМу: розвивати управлінські компетенції українського бізнесу. Мирон Янків наголосив на значній ролі новоствореної структури у розвитку міжнародної складової діяльності Інституту.

Презентував Центр його керівник, викладач та тренер ЛІМу, досвідчений аудитор та фінансовий консультант, кандидат економічних наук Сергій Лозовицький, який розповів про зростаючий ринок консалтингових послуг, представив концепцію Центру, оголосив мету та напрямки діяльності і окреслив найближчі плани. Керівник АКЦ ЛІМ запросив до співпраці викладачів, тренерів та студентів ЛІМу. Серед учасників презентації був присутній податковий консультант з багаторічним стажем Роман Крохта, який зазначив про важливість фахового консультаційного супроводу для іноземних компаній – майбутніх інвесторів. 

Фахівець з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко звернув увагу присутніх на важливість аналітичної складової діяльності Центру. А сертифікований бізнес-тренер Бізнес-школи ЛІМу Дмитро Лозовицький,, наголосив на актуальності ще одного напрямку діяльності Центру – створення масштабних баз даних для бізнесу.

Мирон Янків подякував присутнім за активну участь у заході та висловив впевненість у двосторонній успішності проекту, який покликаний допомогти українським та міжнародним компаніям бути стабільно успішними і ще більше наблизити навчальний процес ЛІМу до реалій сучасного бізнесу».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу