У Львові презентували Аналітичний консалтинговий центр

14:34 2 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Ректор інституту менеджменту Мирон Янків наголосив: «Відкриття Центру додасть нової динаміки у розбудові Інституту та дозволить знайти нішу, яка відповідатиме місії ЛІМу: розвивати управлінські компетенції українського бізнесу».

«1 жовтня 2015 року у Львівському інституті менеджменту відбулась презентація Аналітичного консалтингового центру Львівського інституту менеджменту (АКЦ ЛІМ)», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У вступному слові ректор ЛІМу професор Мирон Янків наголосив, що відкриття Центру додасть нової динаміки у розбудові Інституту та дозволить знайти нішу, яка відповідатиме місії ЛІМу: розвивати управлінські компетенції українського бізнесу. Мирон Янків наголосив на значній ролі новоствореної структури у розвитку міжнародної складової діяльності Інституту.

Презентував Центр його керівник, викладач та тренер ЛІМу, досвідчений аудитор та фінансовий консультант, кандидат економічних наук Сергій Лозовицький, який розповів про зростаючий ринок консалтингових послуг, представив концепцію Центру, оголосив мету та напрямки діяльності і окреслив найближчі плани. Керівник АКЦ ЛІМ запросив до співпраці викладачів, тренерів та студентів ЛІМу. Серед учасників презентації був присутній податковий консультант з багаторічним стажем Роман Крохта, який зазначив про важливість фахового консультаційного супроводу для іноземних компаній – майбутніх інвесторів. 

Фахівець з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко звернув увагу присутніх на важливість аналітичної складової діяльності Центру. А сертифікований бізнес-тренер Бізнес-школи ЛІМу Дмитро Лозовицький,, наголосив на актуальності ще одного напрямку діяльності Центру – створення масштабних баз даних для бізнесу.

Мирон Янків подякував присутнім за активну участь у заході та висловив впевненість у двосторонній успішності проекту, який покликаний допомогти українським та міжнародним компаніям бути стабільно успішними і ще більше наблизити навчальний процес ЛІМу до реалій сучасного бізнесу».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу