У Львові преміювали викладачів мистецьких шкіл

12:48 3 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

П’ятеро викладачів мистецьких шкіл Львова, які перемогли в міському конкурсі в межах відповідної програми, отримали сертифікати на 25 тисяч гривень кожен.

Про це повідомили в четвер у Львівській міськраді, де також розповіли, що дипломи та премії від громади міста сьогодні, 3 жовтня, вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, сертифікати на 25 тисяч гривень отримали директору та викладачу Львівської дитячої школи мистецтв №5 Андріян Леськів, викладачка Львівської державної дитячої школи мистецтв №10 Маргарита Крук, викладачка Львівської державної дитячої музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського Наталія Козяр, викладачка Львівської державної музичної школи №7 Наталія Курило й викладачка Львівської державної музичної школи №2 Наталія Багрій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

15:46 26 березня 2020 р.

Мобільний застосунок контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірус

За тиждень можна буде отримувати сповіщення про можливий контакт з хворими через мобільний застосунок Дія, а самоізольовані громадяни - замовляти продукти чи ліки онлайн.

Рубрика: Наука і техніка