У Львові преміювали викладачів мистецьких шкіл

12:48 3 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

П’ятеро викладачів мистецьких шкіл Львова, які перемогли в міському конкурсі в межах відповідної програми, отримали сертифікати на 25 тисяч гривень кожен.

Про це повідомили в четвер у Львівській міськраді, де також розповіли, що дипломи та премії від громади міста сьогодні, 3 жовтня, вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, сертифікати на 25 тисяч гривень отримали директору та викладачу Львівської дитячої школи мистецтв №5 Андріян Леськів, викладачка Львівської державної дитячої школи мистецтв №10 Маргарита Крук, викладачка Львівської державної дитячої музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського Наталія Козяр, викладачка Львівської державної музичної школи №7 Наталія Курило й викладачка Львівської державної музичної школи №2 Наталія Багрій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка