У Львові преміювали викладачів мистецьких шкіл

12:48 3 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1065


Фото: city-adm.lviv.ua

П’ятеро викладачів мистецьких шкіл Львова, які перемогли в міському конкурсі в межах відповідної програми, отримали сертифікати на 25 тисяч гривень кожен.

Про це повідомили в четвер у Львівській міськраді, де також розповіли, що дипломи та премії від громади міста сьогодні, 3 жовтня, вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, сертифікати на 25 тисяч гривень отримали директору та викладачу Львівської дитячої школи мистецтв №5 Андріян Леськів, викладачка Львівської державної дитячої школи мистецтв №10 Маргарита Крук, викладачка Львівської державної дитячої музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського Наталія Козяр, викладачка Львівської державної музичної школи №7 Наталія Курило й викладачка Львівської державної музичної школи №2 Наталія Багрій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 21 жовтня 2019 р.

Студенти передали львівським десантникам сітки та інструменти

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали львівським десантникам вісім маскувальних сіток та інструменти для побудови окопів і бліндажів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 363

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 624