У Львові преміювали успішних педагогів

13:15 21 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

85 талановитих педагогів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста отримали в Ратуші одноразову грошову винагороду – по 25 тисяч гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів і покращення якості надання освітніх послуг, у 2018 році успішно реалізована програма «Успішний педагог». За активної участі членів конкурсної комісії програми відбувались конференції навчальних закладів, де батьки, учні, вчителі рекомендували кандидатури вчителів до участі у програмі «Успішний педагог».

«Цього року у програмі взяли участь 112 претендентів: 34 – від закладів дошкільної освіти, 71 – від закладів загальної середньої освіти, семеро – від закладів позашкільної освіти. Педагоги-учасники представили опис власного досвіду, творчі напрацювання, листи-відгуки від адміністрації та педагогічного колективу закладу, учнівської та батьківської громад», – поінформували також у ЛМР.

«На підставі рішення комісії для визначення переможців Програми «Успішний педагог», створеної при департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради, визначено 85 переможців: 50 – від шкіл, 28 – від садочків, сімох – від позашкілля. Переможців Програми «Успішний педагог» нагороджено сертифікатами Львівської міської ради та грошовою винагородою (кожному – по 25 тисяч гривень)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та опублікували «Список переможців навчальних закладів Львова в рамках реалізації програми «Успішний педагог» на 2018 рік, які відзначаються грошовою винагородою».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу