У Львові преміювали успішних педагогів | Новини Львова

У Львові преміювали успішних педагогів

13:15 21 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

85 талановитих педагогів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста отримали в Ратуші одноразову грошову винагороду – по 25 тисяч гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів і покращення якості надання освітніх послуг, у 2018 році успішно реалізована програма «Успішний педагог». За активної участі членів конкурсної комісії програми відбувались конференції навчальних закладів, де батьки, учні, вчителі рекомендували кандидатури вчителів до участі у програмі «Успішний педагог».

«Цього року у програмі взяли участь 112 претендентів: 34 – від закладів дошкільної освіти, 71 – від закладів загальної середньої освіти, семеро – від закладів позашкільної освіти. Педагоги-учасники представили опис власного досвіду, творчі напрацювання, листи-відгуки від адміністрації та педагогічного колективу закладу, учнівської та батьківської громад», – поінформували також у ЛМР.

«На підставі рішення комісії для визначення переможців Програми «Успішний педагог», створеної при департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради, визначено 85 переможців: 50 – від шкіл, 28 – від садочків, сімох – від позашкілля. Переможців Програми «Успішний педагог» нагороджено сертифікатами Львівської міської ради та грошовою винагородою (кожному – по 25 тисяч гривень)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та опублікували «Список переможців навчальних закладів Львова в рамках реалізації програми «Успішний педагог» на 2018 рік, які відзначаються грошовою винагородою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу