У Львові представили три прототипи роботизованої руки (відео)

19:10 7 травня 2015 р.


Фото: inspired.com.ua

Команди винахідників з Києва й Львова розробили прототипи руки собівартістю до 300 доларів, які здатні ворушити пальцями та реагувати на імпульси м’язів.

1-2 травня у коворкінгу «Betaplace» відбувся робо-хакатон «Cyber pills for mental health» ‒ 24-годинний марафон, в якому взяли участь понад 20 учасників з трьох команд ‒ «aDDDitive» та «Ultimate Robotics» з Києва, а також спільна команда «Hackerspace Lviv» і резидентів «Betaplace» зі Львова. Кожна з команд розробила прототип руки собівартістю до 300 доларів, який здатен ворушити пальцями та реагувати на імпульси м’язів.

Для його створення використовувалися «opensource» (з відкритим кодом) креслення, деталі, надруковані на 3D-принтері, сенсорні давачі та спеціальне програмне забезпечення. Результати хакатону були презентовані львів’янам та міжнародним експертам з Великої Британії, Росії та Польщі. Як працює прототип можна переглянути на відео:

Організували та провели захід – коворкінг «Betaplace» та Центр міської історії Центрально-Східної Європи в рамках «Cyber pills for mental health» – серії заходів присвячених проникненню кібер-технологій в повсякденне життя. Це частина програми «Survival Kit for Virtual Reality», що одночасно проходить у Миколаєві (Україна), Будапешті (Угорщина), Жиліні (Словакія). Проект реалізується в рамках програми TANDEM «Dialogue for Change», що є частиною проекту «MitOst/UNAEDI» за підтримки Європейської культурної фундації(ECF).

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, в онлайн-журналі «Inspired».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу