У Львові представлять перший український електрокар (+відео)

17:00 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Після презентації в нашому місті «Synchronous» побуває ще в 10 країнах Європи.

«22 травня в межах старту Електромобільного марафону «Львів – Монте-Карло 2016», у Львові презентуватимуть перший прототип електромобіля «Synchronous», розробленого та зібраного в Україні», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Цей прототип є новим баченням ексклюзивного пасажирського транспорту. Він покликаний стати ідеальним туристичним шатлом для готельного трансферу, таксі в екскурсійних зонах тощо.

Після старту зі Львова «Synchronous» буде презентовано у 10 країнах та 23 містах Європи. Головний виконавчий директор компанії-розробника «Electric Marathon International» Андрій Білий розповів:

«Ідея ексклюзивного електромобіля прийшла до нас, коли ми, перебуваючи у Монако, не змогли викликати таксі. Тоді ми вирішили створити транспортний засіб спеціально для таких локацій як Монте-Карло.

Наша компанія займається організацією щорічного Електромобільного марафону, що фінішує в Монте-Карло. Але нам здалося цього замало, хотілось зробити щось значуще, що б запам’яталось. І ми зробили.

У 2015 році ми презентували в Монако концепт, який викликав сильну зацікавленість. Минув рік, й ми дійшли до робочого прототипу. У Монако були здивовані – вони не так часто працювали з нашою країною, й не гадали, що українці можуть бути настільки результативними».

«В українського електрокара є усі шанси набути попиту в Монако, –вважає почесний консул Монако в Естонії Юрій Тамм. – Уряд Монако та особисто Його Світлість князь Альбер ІІ прикладають великих зусиль щодо збереження навколишнього середовища й розвитку екологічно чистих технологій. Тому нова модель електромобіля є доволі актуальною для цієї країни. Як і князівство Монако, «Synchronous» має консервативне «обличчя» та сучасне, технологічно розвинене «серце».

«Ідею зробити «Synchronous» схожим на спорткар відкинули 0дразу ж, ним мешканців Монако не здивуєш, – розповів Владислав Карпець, директор дизайнерської компанії «SkyRye», яка брала участь у розробці дизайну електрокара. – Тому ми обрали досить сміливу концепцію ретро-футуризму: автомобіль, сучасний зсередини та схожий на старовинну карету ззовні».

«Допоки «Synchronous» – прототип, про точні технічні характеристики говорити рано, – розповів Сергій Вельчев, керівник компанії «EcoFactor», яка допомагала розробляти інжинірингову частину проекту. – Корпус автомобіля зроблений із композитних матеріалів. Наша особлива гордість – асинхронний двигун українського виробництва».

Спеціально для «Synchronous» компанія «E-Line» розробила зарядний пристрій. Про це розповів директор «E-Line» Владислав Родін. За словами Андрія Білого, головною перевагою українського електромобіля є підвищений рівень комфорту – окрема кабіна для водія, великий затишний салон, в якому можуть вільно розміститися шестеро людей, зручні пасажирські дивани. 

Наразі обговорюється питання щодо серійного виробництва українського електромобіля. Вперше прототип «Synchronous» побачили у квітні цього року на 11-й щорічній конференції з питань екологічно чистого транспорту й відновлюваних джерел енергетики у Монако. 16 травня електромобіль презентували у Києві.

Нагадаємо, що 22 травня зі Львова стартує Електромобільний марафон «Львів – Монте-Карло 2016». Електромобілі виїжджатимуть о 12:00 з площі Ринок».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини