У Львові поділиться досвідом легендарний розробник програмного забезпечення

11:24 15 серпня 2016 р.

Лен Басс

Лен Басс
Фото: enterpriseintegrationpatterns.com

У міськраді запевнили: ««Цьогорічна «Lviv IT Arena» порадує ІТ-спеціалістів та бізнесменів багатьма відомими спікерами».

«В Україну приїде легендарний розробник програмного забезпечення Лен Басс», – повідомили сьогодні, 15 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Цьогорічна «Lviv IT Arena» порадує ІТ-спеціалістів та бізнесменів багатьма відомими спікерами. Один з них – Лен Басс. Цей «Software Engineer» з п’ятдесятирічним досвідом побував з лекціями на всіх континентах, проте в Україну їде вперше.

Лен Басс відомий, у першу чергу, завдяки книгам про архітектуру програмного забезпечення. Остання з них – «DevOps: A Software Architect’s Perspective». Вона об’єднує у собі дві інші –  «Software Architecture in Practice, Third Edition» і «Documenting Software Architectures: Views and Beyond, Second Edition». Ці дві книги двічі виграли The Software Development Magazine's Jolt Productivity Award (1999 та 2003 роки).

Як написав у передмові до однієї з редакцій «Software Architecture in Practice» Лен Бас, причиною її виникнення є відсутність великої кількості робіт на тему архітектури програм. Це стало й темою життя дослідника. У своїх роботах Лен Бас демонструє зв’язок між архітектурою програмного забезпечення та бізнес-контекстом.

Він вбачає велику роль бізнесу у розробці програмної системи, але й зазначає, що архітектура теж може задавати напрямок руху компанії. Дослідження побудовані на реальних прикладах компаній, які за допомогою архітектури вирішили свої проблеми. 

Цим досвідом можуть скористатися й інші компанії. Водночас, через них можна й побачити історію розвитку архітектури програмного забезпечення. Саме темі архітектури програмного забезпечення Лен Бас присвятить доповідь на «Lviv IT Arena».

Лен Бас здобув не тільки нагороди за наукові праці, але й звання «PhD» з «Computer Sience» в «Purdue University», потім був призначений професором з цієї дисципліни у «University of Rhode Island». Зараз же він працює у «Software Engineering Institute у Carnegie Mellon University» (Пітсбург) та має посаду «Senior Member». Від самого заснування цей науково-дослідницький інститут фінансується з федерального бюджету та тісно співпрацює з Департаментом оборони США. Проте серед його партнерів є і комерційні структури. Ключовим напрямком роботи інституту є кібербезпека.

У цьому інституті Лен Басс працює над розробкою програмних архітектур, які б були найзручнішими у користуванні. Його дослідження мають прикладний характер – він долучався до розробки операційних систем та систем управління базами даних в автомобільних системах.

На «Lviv IT Arena» Лен Бас виступить у потоці «Technology». Під час лекції він поділиться своїм досвідом у розробці програм та розкаже про вдалі кейси підвищення ефективності бізнесу за допомогою технічного забезпечення. Також протягом конференції учасники зможуть поспілкуватися з ним особисто.

dailylviv.com

До теми

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

11:28 13 січня 2022 р.

У частині шкіл Львова відновили навчання

Після вчорашнього повідомлення про замінування, сьогодні, 13 січня, школи Львівської міської територіальної громади повернулось до навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу