У Львові планують відремонтувати клуб «Дорога»

17:05 14 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

На вулиці Кульпарківській відкриють гуртки театрального й хореографічного мистецтв.

«Місто продовжує ремонтувати дитячі клуби і створювати сучасні умови для безкоштовного розвитку творчих здібностей дітей. Одним із таких клубів є «Дорога», що знаходиться у Залізничному районі за адресою вулиці Кульпарківській, 160, де планується відкрити театральну студію», – повідомили сьогодні, 14 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У 2015 році з міського бюджету Львова спрямовано 94,5 тисяч гривень на ремонт даху, заміну дверей та вікон. А в 2016 році у межах 299,5 тисяч гривень заплановано зробити фасад, внутрішні роботи та замінити систему центрального опалення. Після ремонту у приміщенні будуть діяти гуртки театрального та хореографічного мистецтв. 

На театральному гуртку у дітей буде можливість пізнати акторську майстерність, сценічну мову, сценічну пластику, ритміку та основи гриму. За допомогою занять розвиваються не тільки творчі здібності, а й увага, пам‘ять, ритмічний слух, покращується фізичний стан. А на хореографії дітки зможуть потанцювати, розважитись, навчитись керувати своїм тілом і так само брати участь у конкурсах та майстер-класах по гриму».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів