У Львові планують відновити 44 групи у дисадках (відео)

14:34 28 липня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Міський голова Андрій Садовий запевнив: «Цього року кожна школа отримає комп’ютерні класи».

«У львівських школах та садочках триває активна ремонтна кампанія та підготовка до нового навчального року», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, цього року планують відновити роботу 44 груп у садочках. Також тривають ремонти покрівель, заміна вікон на енергоощадні, ремонти санвузлів та харчоблоків, проводиться капітальний ремонт восьми недіючих басейнів. 

Загалом цього року з бюджету міста на ремонти у закладах освіти передбачено 160 мільйонів 125 тисяч гривень. Також школи міста отримають комп’ютерні класи.

Буде закуплено 20 мультимедійних дошок. Їх отримають ті школи, де є вчителі-переможці конкурсу «Кращий вчитель». Про це на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий, який також зазначив:

«Цього року кожна школа отримає комп’ютерні класи. Також мінімум 20 мультимедійних дошок піде на наші школи, щоб вчителі навчились на них працювати, а коли навчаться, то можна буде закупляти для інших шкіл. Важливо, щоб ми мали якісні кабінети фізики, хімії, щоб діти отримували знання, використовуючи сучасну техніку, щоб навчання у Львові не відрізнялось по якості, ніж воно є в інших країнах світу, які ми ставимо собі за приклад.

20 шкіл отримають мультимедійні дошки. Конкретної розбивки ще немає. Ми будемо вибирати серед тих шкіл, де є вчителі-переможці, які торік отримали премію «Кращий вчитель», така була домовленість. Це була велика сума – по 25 тисяч гривень.

Сто вчителів отримало таку премію. Кращі по напрямках ще отримають в цьому році мультимедійні дошки. Частина отримає цього року, частина – наступного. А комп’ютерні класи отримають всі нові, бо не можливо сьогодні якісно пізнавати світ, не користуючись новітнім обладнанням. 21 мільйон гривень – на комп’ютерні класи та мультимедійні дошки.

У програмі «Львів 2020» чітко розписано, що всі школи повинні мати якісні спортивні поля, спортивні майданчики. Там, де були збудовані басейни, вони мають бути всі відремонтовані і мають працювати. Якісне обладнання та устаткування. Ми йдемо крок за кроком. Ми кожного року додаємо також кошти на спортивний інвентар, бо він зношується і постійно потребує оновлення».

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна додала: «21 мільйон гривень маємо на закупівлю сучасних кабінетів. Це загальна сума на комп’ютери та дошки. Робимо ще чотири спортивні майданчики – це школа №37, школа №8 на стадії завершення, і будівництво у школі №95 на вулиці Кавалерідзе. Там буде цілий спортивний комплекс».

Цього року планується відновлення дошкільних навчалшьних закладів (ДНЗ) та груп у ДНЗ. До кінця 2016 року заплановано відновити роботу 44 груп: ДНЗ №9 на вулиці Рильського, 9, ДНЗ №168 на вулиці Кульпарківська, 182, ДНЗ №42 на вулиці Сміливих, 26, ДНЗ №17 на вулиці Зубрівській, 9, СЗШ №23 на вулиці Варшавській, 126, ДНЗ №95 на вулиці Гайдамацькій, 2-а, СЗШ №38 на вулиці Порічковій, 4а, ДНЗ №14 на вулиці Новознесенській, 69.

Проводиться капітальний ремонт пралень у ДНЗ на 11 об’єктах, зокрема – у двох ДНЗ №92 та №153 роботи завершені, у дев’ятьох закладах роботи будуть завершені до початку навчального року. Капітальний ремонт з заміною вікон відбувається на 25 об’єктах.

Завершено ліквідацію підвальних котелень у трьох навчальних закладах СЗШ №57 та №62, ДНЗ №95 та ремонт систем опалення у трьох закладах СЗШ №2 та №21 Й «Світанок». У зв’язку із незадовільним станом, відбувається ремонт покрівель у 19 навчальних закладах, з них у двох роботи завершено.

Одним із пріоритетів роботи управління є проведення ремонтних робіт 172 санвузлів у 50 навчальних закладах. З метою залучення дітей до уроків плавання, проводиться капітальний ремонт восьми недіючих басейнів.

Для покращення спортивної інфраструктури шкіл, проводиться капітальний ремонт приміщень спортивних залів у дев’ятьох навчальних закладах та капітальний ремонт спортивних майданчиків у чотирьох школах, з них у ССЗШ №8 та школі «Джерельце» роботи завершено. Окрім того, виготовляється ПКД на відновлення роботи 10-ти спортивних майданчиків.

Проводиться капітальний ремонт приміщень шести харчоблоків у школах і садках, з них у ДНЗ №31 роботи завершено. Станом на 26 липня виконано робіт у навчальних закладах на суму 42 мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу