У Львові перекваліфікували в офіцери Збройних Сил сержантів із вищою освіти

23:24 2 лютого 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою.

«Сьогодні у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де начальником генерал-лейтенант Павло Ткачук, вже вдруге відбувся урочистий випуск циклу курсів військової підготовки осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою, які відтепер мають право обіймати офіцерські посади та отримали звання молодшого лейтенанта», – повідомили у львівському вищому війському навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Упродовж трьох місяців слухачі цих курсів отримували грунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому. Більшу частину часу слухачі провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на практиці закріплюючи набуті у пункті постійної дислокації знання. А під час випускних іспитів вони показали високий рівень підготовки, адже до їх навчання були залучені кращі науково-педагогічні працівники навчального закладу, виділено чимало ресурсів та бойової техніки. 

Подібні курси необхідні Збройним Силам України, оскільки це дозволяє ввести до офіцерського складу людей із вищою освітою. Молодший лейтенант Сергій Кисельніков розповів: «Ще до війни я працював державним службовцем на Донбасі. На власні очі я бачив, як бомблять наші села та міста, як страждає населення. Тому, коли прийшла третя хвиля мобілізації, добровільно прибув до військового комісаріату і став військовослужбовцем. Після проходження служби у військовій частині в зоні проведення АТО, я потрапив до Львова на ці курси і сьогодні отримав звання молодшого лейтенанта».

А молодший лейтенант Валерія Патинська – дружина офіцера, який всіляко підтримав її бажання. Вона також розповіла: «Моя історія певною мірою є банальною, адже я дружина офіцера і довгий час їздила за ним по різних гарнізонах. І коли з’явилася така можливість, я не вагаючись вступила до лав Збройних Сил, і вже тепер, нарешті, отримала офіцерське звання. Звичайно, ці три місяці були нелегкими, але завдяки підтримці друзів та рідних, своєї мети я досягнула».

Загалом нині отримали посвідчення про закінчення курсів близько 70 осіб. Всі вони повернуться до своїх військових частин, де приймуть посади відповідно до своїх нових знань.

Як зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук, ці курси у навчальному закладі триватимуть на постійній основі. І через місяць лави вітчизняного війська поповнить чергова когорта молодших лейтенантів».

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж випуску молодших лейтенантів.

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу