У Львові перекваліфіковують сержантів в офіцери | Новини Львова

У Львові перекваліфіковують сержантів в офіцери

12:44 1 лютого 2016 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Усі слухачі курсів продемонстрували належні знання та високий рівень готовності до виконання обов’язків.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершується черговий цикл підготовки військовослужбовців сержантського складу, що мають вищу освіту, з подальшим присвоєнням офіцерського звання та направленням на укомплектування первинних офіцерських посад», – повідомили сьогодні, 1 лютого, у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Пріоритетна увага спрямовувалась на набуття слухачами позитивного досвіду роботи з особовим складом, здобутого під час участі у антитерористичній операції на сході України. Тому до проведення занять були залучені науково-педагогічні працівники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ з числа офіцерського складу, які безпосередньо брали участь в АТО.

Під час проведення комплексної групової вправи на місцевості з позначенням тактичних дій, яка стала екзаменом для майбутніх офіцерів, головна увага спрямовувалась на практичне відпрацювання основних елементів діяльності заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом під час розташування на місці, здійсненні маршу та веденні бойових дій в обороні. З метою формування умінь діяти в умовах раптової зміни обстановки, під час комплексної вправи майбутні офіцери приймали рішення та діяли за ввідними від керівництва навчаннями, основу яких складали реальні ситуації, що мали місце в АТО.

Проведений детальний аналіз персональних дій кожного зі слухачів дозволив оцінити рівень його професійного готовності та дати реальну оцінку. Як зазначив начальник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ, полковник Андрій Романишин, за результатами групової вправи усі слухачі продемонстрували належні знання та високий рівень готовності до виконання обов’язків на первинних посадах офіцерів по роботі з особовим складом».

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини зі занять.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:07 5 серпня 2020 р.

Львівщина - у трійці лідерів за створенням е-кабінетів майбутніх бакалаврів

Упродовж перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії створено 110 тис. 237 , з яких активовано 110 тис. 211. Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Рубрика: Наука і техніка

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Сихові відкриють зону вуличної їжі

Сьогодні назвуть головні проблеми Львівської ОТГ (відео)

На Львівщині Land Rover застряг у Дністрі

Прикордонники показали незвичне відео про ПП Грушів-Будомєж (відео)

Ексдиректорам фірм, які пов'язані з Дубневичами, інкримінують крадіжку газу на 2 млрд грн

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу