У Львові перекваліфіковують сержантів в офіцери

12:44 1 лютого 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Усі слухачі курсів продемонстрували належні знання та високий рівень готовності до виконання обов’язків.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершується черговий цикл підготовки військовослужбовців сержантського складу, що мають вищу освіту, з подальшим присвоєнням офіцерського звання та направленням на укомплектування первинних офіцерських посад», – повідомили сьогодні, 1 лютого, у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Пріоритетна увага спрямовувалась на набуття слухачами позитивного досвіду роботи з особовим складом, здобутого під час участі у антитерористичній операції на сході України. Тому до проведення занять були залучені науково-педагогічні працівники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ з числа офіцерського складу, які безпосередньо брали участь в АТО.

Під час проведення комплексної групової вправи на місцевості з позначенням тактичних дій, яка стала екзаменом для майбутніх офіцерів, головна увага спрямовувалась на практичне відпрацювання основних елементів діяльності заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом під час розташування на місці, здійсненні маршу та веденні бойових дій в обороні. З метою формування умінь діяти в умовах раптової зміни обстановки, під час комплексної вправи майбутні офіцери приймали рішення та діяли за ввідними від керівництва навчаннями, основу яких складали реальні ситуації, що мали місце в АТО.

Проведений детальний аналіз персональних дій кожного зі слухачів дозволив оцінити рівень його професійного готовності та дати реальну оцінку. Як зазначив начальник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ, полковник Андрій Романишин, за результатами групової вправи усі слухачі продемонстрували належні знання та високий рівень готовності до виконання обов’язків на первинних посадах офіцерів по роботі з особовим складом».

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини зі занять.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу