Студенти організують у Львові літній науковий табір для школярів

14:10 15 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського національного університету «Львівська політехніка»

До нашого міста за ініціативою директора департаменту комп’ютерної інженерії Хардингського університету штату Арканзас Джонатана Вайта приїдуть його американські студенти, які разом із своїми українськими ровесниками організують літній науковий табір для школярів.

«Американець Джонатан Вайт викладає львівським студентам  роботехніку і захоплений ними», – повідомили сьогодні, 15 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка», де також розповіли подробиці:

Директор департаменту комп’ютерної інженерії Хардингського університету штату Арканзас (США), професор Джонатан Вайт, упродовж останнього семестру викладав  для студентів кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» робототехніку. Це вже його другий візит до Львова. А два роки тому він у рамках програми обмінів «Еразмус» побував працював зі студентами Донбаського державного технічного університету в Алчевську. 

Тоді через драматичні події, які відбувалися там, він змушений був перервати заняття. Проте залишився високої думки щодо рівня підготовки українських студентів. Вони, за його словами, дуже уважні, мають багато ідей, вони розумні і вмотивовані. Тому й вирішив: якщо будуть ще пропозиції попрацювати в Україні, то не відмовиться. 

У січні цього року його запросили до Львова. Нині американець викладає робототехніку не лише у «Львівській політехніці», а й в Українському католицькому університеті. Він також проводить наукові дослідження у сфері «зелених» комп’ютерних технологій, створює пристрої та програмне забезпечення, яке споживає обмаль енергії, працює з «хмарним» програмуванням та використаними мобільними пристроями, які можна швидко утилізовувати, не допускаючи забруднення екології. 

Професор Джонатан Вайт розповів: «Українські студентизацікавлені розпочати власну справу, мати міцний бізнес чи отримати добру роботу, яка допоможе їм заробляти гроші. З ними дуже цікаво працювати, вони креативні. Для прикладу, один із моїх вихованців розробив клавішний музичний пристрій із різних частинок роботів. І це він зробив із власного бажання, покладаючись на ті основи, які отримав на занятті. У Львові дуже багато ІТ-фірм, тому ще під час навчання студенти намагаються влаштуватися туди на роботу. 

Незабаром, під час літніх канікул, до Львова за ініціативою Джонатана Вайта приїдуть американські студенти із Хардингського університету, які разом із своїми українськими ровесниками організують літній науковий табір для школярів. Звісно, вивчатимуть, окрім інших наукових дисциплін, й англійську мову». 

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу