У Львові обміняли на цукерки п’ять тисяч батарейок (відео, оновлено)

15:55 19 жовтня 2015 р.


Фото: 5.ua

Зорганізували акцію волонтери через соціальні мережі.

«Карамель за батарейки – таку акцію влаштували у Львові. П’ять тисяч використаних елементів живлення принесли містяни до пункту збору. Зорганізували акцію волонтери через соціальні мережі. Вони оголосили й місце збору – в одному зі спальних районів міста.

Деякі з тих, хто відгукнувся, приносили й по кілька пакетів використаних батарейок. Навзаєм отримували цукерки. Організатори вкотре закликають не викидати до смітника елементи живлення – через високий ризик забруднення довкілля та подальшу шкоду для флори й фауни.

Активіт Роман Теребенець розповів: «Це 20 квадратних метрів забрудненої території або 400 літрів води. Ми інформуємо, намагаємося донести інформацію, до чого саме приводить, коли люди викидають батарейки в смітники».

Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

«У неділю, 18 жовтня, пункти збору відпрацьованих батарейок обладнали на зупинці «Санта Барбара» та біля ТЦ «Іскра». Головна мета акції – привернути увагу людей до сортування відходів та, зокрема, збирати пальчикові батарейки задля їхньої подальшої утилізації – уточнили на «Громадському телебаченні».

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу