У Львові облаштують новий освітній заклад для школярів

07:15 29 серпня 2025 р.

Аби навчання для учнів ліцею №81 ім. Петра Сагайдачного у Львові було максимально якісним та комфортним, неподалік у новій будівлі відкриють новий сучасний ліцей.

Він забезпечуватиме школярів 10-12 класів якісною профільною освітою. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com

«Гарні новини для ліцею №81. Поруч облаштовують новий сучасний корпус для старшокласників. Це +20 класів, комфортніші умови і нові можливості для 500 учнів 10-12 класів у Шевченківському районі. З наступного року діти вже навчатимуться у цих приміщеннях», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

У новому корпусі усе продумають для зручності школярів та педагогів, забезпечать максимальну доступність.

«Пропрацювали все в комплексі – і фасад, і віконні прорізи, і доступність.  Буде підйомник для людей з інвалідністю, ліфт. Фойє матиме комунікативну функцію, буде місцем для зустрічей та спілкування. Буде спортивний зал, що трансформується для різних форм активності, а також кафе і тераса на вулиці. Місткість усіх навчальних класів опрацьована разом з освітою», - додав Роман Крушельницький, начальник міського управління архітектури.

Як повідомили у міському департаменті освіти та культури, ліцей №81 був збудований у 1978 році. Спершу це була спортивна школа, пізніше реорганізована як спецшкола з поглибленим вивченням англійської мови, а сьогодні це ліцей. Його проектна потужність – 1080 учнів, проте зараз тут навчається 1260 учнів. Заклад працює в очному форматі у дві зміни: минулого року в другу зміну навчалися 3,5,6 класи, цього року всю початкову школу виводять у першу зміну. 

Довідка про ліцей №81 ім. Петра Сагайдачного

Починаючи із 2022 року в ліцеї було зроблено: капітальний ремонт з облаштування найпростішого укриття, замощено бруківку біля центрального входу в ліцей (понад 700 кв.м), пофарбовано фасад, намальований мурал Петра Сагайдачного, зроблено капітальний ремонт даху та поточний ремонт надбудови приміщення тиру, капітальний ремонт санвузлів та поточний ремонт аварійного стану коридору на 1-му поверсі початкової школи.

Станом на сьогодні триває ремонт коридору на 2-му поверсі початкової та старшої школи. Частково замінені двері у класні кімнати, завершено поточний ремонт та облаштування простору сучасної медіатеки. Повністю завершені роботи з доступності (електропідйомник, замінена вхідна група дверей, встановленні поручні на центральних сходах, облаштований інклюзивний туалет, встановлені інформаційні знаки), зроблений ремонт у кабінетах хімії та лаборантській математики, історії, облаштований ще один комп’ютерний клас (усього їх є три). Замінене освітлення в актовій залі. Станом на сьогодні тримає капітальний ремонт з облаштування спортивного майданчика.

 

DailyLviv.com

Вибух у квартирі в центрі Львова. Рух вулицею тимчасово обмежили

Колишня лікарка-алерголог зі Львова втратила загалом 118 050 доларів США, 11 950 євро, 746 720 гривень

GORO як приклад сучасного девелопменту: підхід, цінності, інвестиції

Угорщина розгорне біля енергооб'єктів військові підрозділи та засоби, необхідні для відбиття атак з України, - Орбан

Чому біла постіль ніколи не виходить з моди

Печериці, які вирощують на Львівщині, експортують у Молдову, Італію, Польщу

До ₴300 тисяч на енергозбереження пропонує Львів підприємцям

У Великій Британії розпочав роботу перший український оборонний завод з виробництва БпЛА

У ліцеї Львова учень розпилив газ з перцевого балончика

Поляки дослідили водогони Львова від 1404 року

Роман Гордій з Яворова, Віталій Павленко з Енергодара. Завтра Львів прощатиметься зі Захисниками

Вранці у Миколаєві на Львівщині у власному будинку ледь не загинуло подружжя

₴5 млн додає Український культурний фонд на розвиток проєктів у Львові

У більшості областей вимушено запровадили графіки погодинних відключень світла

Топкорупція на укриттях для літаків. Затримано командувача логістики Повітряних Сил та очільника обласного СБУ

На Львівщині голову та лікарку ВЛК викрили на підробці документів, троє ухилянтів втекли за кордон

У Львові польсько-українська команда лікарів врятувала 11-річну дівчинку від руйнівної пухлини таза

На Львівщині з річки витягнули тіло жінки

Від -6° вночі до +6° вдень. Прогноз погоди на Львівщині на завтра

Повідомлено про підозру 18-річній харків’янці, яка за $100 виманила поліцію під вибухи у Львові

РФ готова до радіологічної диверсії, аби змусити Україну припинити наступ — попередження аналітиків

Назвали ТОП-6 найбільших боржників за оренду землі у Львові

У Брюховичах затримали 21-річного молодика, який вночі викрав мікроавтобус

Масштабний витік нафти на Дрогобиччині

25-річний прокурор з Шептицького скоїв смертельний наїзд на 14-річну дівчину. Розслідування ДБР

У Львові водій позашляховика переїхав собаку, поліція почала перевірку

Стрілянина у Луцьку. Чоловік відкрив вогонь по військових ТЦК під час оповіщення

На трасі під Львовом вантажівка ТАТА зіткнулася з Renault, є загиблий та поранений

США оголосили Україні демарш через атаки на порт у Новоросійську, - Стефанішина

У середу Львівщина прощається з сімома Героями

Уночі ворог атакував Україну 115 ударними БпЛА

Одеська область готується до кругової оборони на суші та у морі

З лікарні виписали хлопця, який намагався допомогти пораненій під час теракту у Львові поліціянтці

Зросла кількість отруєних у львівському розважальному центрі Dragon Park

Стало відомо прізвище прокурора, який наїхав на дітей. Батько дівчинки, яка загинула, - на фронті

Офіцер з військової частини на Львівщині у відпустці втік до родичів у рф і здав Москві всю інформацію

Підстанції Укренерго, починаючи з 2022 року, були атаковані понад 900 разів

Прокурор на Львівщині скоїв наїзд на двох дітей. Одна дитина загинула

У центрі Львова перекривали вулицю через підозрілий предмет. Працювали сапери

На Львівщині прокурор вчинив ДТП зі смертельним наслідком