У Львові оберуть на конкурсі компанію, яка проведе безкоштовний Wi-Fi у центрі міста

18:54 26 лютого 2016 р.


Фото: travelyourway.com.ua

Розкриття конкурсних пропозицій здійснюватимуть у день закінчення терміну їх подання у час та місці, які будуть зазначені в оголошенні про проведення конкурсу.

У Львові проведуть конкурс із визначення компанії для встановлення безкоштовних точок доступу до інтернету в центральній частині. Відповідне рішення сьогодні, 26 лютого, прийняли на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради.

Керівник міського управління ІТ Тимофій Александронець відзначив: «У сфері інформатизації ми працюємо в трьох блоках. Перший – електронні сервіси, другий – розумні сервіси, третій – проникнення інтернету. Це рішення дозволить підсилити наш третій блок і зробити інтернет більш доступним для мешканців Львова».

Конкурс проводитиме департамент розвитку Львівської міськради. Він же й затверджуватиме результати, які опісля погоджуватиме виконавчий комітет. Відповідно до положення про умови проведення, уповноважений орган має створити конкурсну комісію, яка розроблятиме та затверджуватиме документацію, критерії оцінки конкурсних пропозицій, оголошення про проведення та результати конкурсу, а також розглядатиме матеріали і надані учасниками пропозиції, аналізуватиме їх та перевірятиме на відповідність умовам тощо.

Водночас, комісія має право залучати до роботи експертів, аудиторські, консультаційні та інші спеціалізовані організації, запрошувати на засідання та заслуховувати представників суб'єктів господарювання, які беруть участь у конкурсі, отримувати від учасників роз'яснення щодо наданих ними конкурсних пропозицій. Також, згідно з положенням, уповноважений орган повинен опублікувати оголошення на веб-порталі Львівської міської ради не пізніш ніж за 15 днів до закінчення терміну подання пропозицій.

Після оголошення конкурсу будь-який учасник, який виявив бажання взяти у ньому участь, має право отримати конкурсну документацію у відповідь на запит. Учасник може оформити та подати лише одну конкурсну пропозицію.

Вітчизняні та іноземні учасники можуть брати участь на рівних умовах. Розкриття конкурсних пропозицій здійснюватимуть у день закінчення терміну їх подання у час та місці, які будуть зазначені в оголошенні про проведення конкурсу.

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу