У Львові о 18.00 стартує соціально-культурний проект «Відкриваємо двері дітям»

15:15 13 листопада 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Привертати увагу до проблеми виховання дітей в інтернатах розпочнуть у п’ятницю в приміщенні Музею ідей на вулиці Валовій.

«У п’ятницю, 13 листопада, о 18.00 у приміщенні Музею ідей на вулиці Валовій (№18а), відбудеться відкриття соціально-культурного проекту «Відкриваємо двері дітям», який покликаний за допомогою мистецьких заходів привернути увагу до проблеми виховання дітей в інтернатах», – повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Організатори зазначили: «Ми маємо усвідомити необхідність докорінних змін – забезпечити рівні права всім дітям і надати їм можливість зростати в середовищі любові та турботи. У проекті взяли участь фотограф-документаліст Олександр Глядєлов, художники Юрій Кручак, Олександр Курмаз, Аліна Півненко, Група GAZ, Катерина Бучацька, Антон Логов та Олександра Жумайлова. До співпраці також запрошують львівських митців». Детальніше – на сайті проекту: www.odgallery.com.ua».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу