У Львові о 16:00 соціальні фахівці розпочнуть навчання батьків, які самотужки виховують дітей

11:25 8 липня 2015 р.


Фото: blitz.if.ua

У середу, 8 липня, на вулиці Героїв УПА, 78 стартує цикл профілактично-навчальних, презентаційних заходів на тему «Батьківство. Досвід відповідальності», приурочених до Міжнародного дня родини.

Сьогодні, 8 липня, о 16:00 фахівці із соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинають цикл профілактично-навчальних, презентаційних заходів на тему «Батьківство. Досвід відповідальності», приурочених до Міжнародного дня родини. Під час заходів одинокі батьки Франківського району, які самотужки виховують дітей, у затишній і невимушеній атмосфері, спільно з фахівцями обговорять такі важливі теми, як взаєморозуміння у сім’ї, профілактика формування взаємоповаги, довіри та дружелюбності в сімейному колі, розуміння міжвікового та гендерного конфлікту між батьками і дітьми та інші.

Окрім цього учасники матимуть змогу переглянути змістовні короткометражні фільми, отримати інформацію щодо заходів відділу, а також заручитись підтримкою та допомогою сімейного психолога. Заходи стартують за адресою: мЛьвів, вулиця Героїв УПА, 78. 

Фахівець із соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Галина Липак розповіла: «Вміння слухати іншого – одне із найважчих мистецтв у світі. Хто, як не батьки найкраще володіють ним. Попри це, нерідко під час взаємодії з дитиною виникають бар’єри, які батькам складно подолати самостійно. Захід, приурочений до дня родини, спрямований допомогти батькам, які самостійно виховують своїх чад, налагодити контакт із дітьми, враховуючи самостійність та пізнавальну позицію останніх». 

Як інформував «ЩЛ», у Львові навчають 29 кандидатів у прийомні батьки та опікуни.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу