У Львові вже навчили основам пожежної безпеки близько п’яти тисяч третьокласників

12:00 15 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Тренінги для школярів тривають.

«Третьокласники міста вже другий рік поспіль повторюють правила поведінки під час пожежі. Навчання проходить у формі гри – діти вчаться, як безпечно виходити з приміщень і що повідомляти рятувальникам», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Начальник прес-служби Львівського обласного управління ДСНС Віталій Туровцев розповів: «Основна частина наших занять зосереджена в школі, ми відпрацьовуємо дії в надзвичайних ситуаціях, а далі переходимо до практичної частини, де діти мають можливість подивитися на рятувальну техніку, як вона працює, познайомитися ближче з рятувальниками».

Активісти повідомили також, що навчили основам пожежної безпеки вже близько п’яти тисяч дітей. Керівник кампанії «Безпечне місто» Олександра Паняк розповіла: «Третій рік ми повторюємо зі школярами правила поведінки під час пожежі, безпечної поведінки на дорозі, в інтернеті. Дуже важливо щодня бути у безпеці і знати, як реагувати на різні критичні ситуації».

«Безпечне місто» – кампанія з безпеки, яка третій рік проводить освітні заходи з безпеки пожежної, на дорозі й в інтернеті. Сайт: safe-city.com.ua. Фб: www.facebook.com/lvivbezpechnemisto».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини