У Львові вже навчили основам пожежної безпеки близько п’яти тисяч третьокласників

12:00 15 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Тренінги для школярів тривають.

«Третьокласники міста вже другий рік поспіль повторюють правила поведінки під час пожежі. Навчання проходить у формі гри – діти вчаться, як безпечно виходити з приміщень і що повідомляти рятувальникам», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Начальник прес-служби Львівського обласного управління ДСНС Віталій Туровцев розповів: «Основна частина наших занять зосереджена в школі, ми відпрацьовуємо дії в надзвичайних ситуаціях, а далі переходимо до практичної частини, де діти мають можливість подивитися на рятувальну техніку, як вона працює, познайомитися ближче з рятувальниками».

Активісти повідомили також, що навчили основам пожежної безпеки вже близько п’яти тисяч дітей. Керівник кампанії «Безпечне місто» Олександра Паняк розповіла: «Третій рік ми повторюємо зі школярами правила поведінки під час пожежі, безпечної поведінки на дорозі, в інтернеті. Дуже важливо щодня бути у безпеці і знати, як реагувати на різні критичні ситуації».

«Безпечне місто» – кампанія з безпеки, яка третій рік проводить освітні заходи з безпеки пожежної, на дорозі й в інтернеті. Сайт: safe-city.com.ua. Фб: www.facebook.com/lvivbezpechnemisto».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу