У Львові навчають підлітків правильному спілкуванню

10:35 4 листопада 2015 р.


Фото: caritas-lviv.org

Заняття проводять в ігровій формі, де кожен може проявити свої творчі здібності.

У благодійному фонді «Карітас – Львів УГКЦ» організували для підлітків з проекту «Мобільна робота з молоддю в Україні» тренінги, на яких впродовж трьох днів вони мали можливість набувати навичок правильного спілкування», – повідомили у фонді, де також розповіли:

«Такі тренінги необхідні для дітей із кризових родин, що опинились у важких обставинах життя. Ці діти зазвичай пережили психологічні травми, обділені любов’ю, в їхніх сім’ях не плекалась культура спілкування.

Перший день тренінгової діяльності був націлений на згуртування групи та встановлення довіри, щоб дітям було комфортно та безпечно працювати наступні дні. Другого дня діти вчились працювати в маленьких групах, де дискутували над питанням стигматизації, намагались приймати себе та інакшість тих, хто навколо.

Цю тему продовжили третього дня. Заняття проходили в ігровій формі, де кожен міг проявити і свої творчі здібності. Як розповіла соціальний працівник Юлія Геруля, обговорювали те, що немає ідеальних людей, що люди зляться, а не злі, що напад – це здебільшого реакція захисту, щоб її не образили швидше.

Також підсумовували та аналізували роботу в груповій взаємодії, визначали, що допомагало у роботі, а які фактори заважали. Ось кілька дитячих цитат з тренінгу: «Робота команди залежить не лише від капітана»; «Потрібно вміти домовлятись... і говорити від себе»; «Хотілося б почувати себе вільним серед людей, з якими спілкуєшся»; «Немає суто добрих чи суто поганих людей, ці дві якості присутні в нас усіх»; «Коли мене образили, то злість свою я скидаю на слабших, напевно зі мною теж так роблять»; «З людиною, в якої багато хороших якостей, комфортніше перебувати, ніж з людиною, в якої багато негативу»; «Ми групою подумали і вирішили, що «погана» людина має більший вплив, бо біля неї починаєш теж так поводитись, як вона»; «Тренінги – це набагато кльовіше, ніж семінари, я прийду ще».

Про це повідомили в прес-службі благодійного фонду «Карітас – Львів УГКЦ», де також опублікували світлини з навчань.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу