У Львові навчають 29 кандидатів у прийомні батьки та опікуни

13:24 6 липня 2015 р.


Фото: blitz.if.ua

Упродовж 1-3 та 8-10 липня Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проводить навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники.

Це вже друге навчання у 2015 році. У заході беруть участь 29 осіб. Зокрема, 26 із них – кандидати  в опікуни (зі Львова й Трускавця, та Жовківського, Пустомитівського, Яворівського, Буського, Кам’янка-Бузького, Старосамбірського, Городоцького, Жидачівського Золочівського районів), а одна сім’я та одна особа сподіваються стати прийомними батьками.

Основну увагу під час навчального процесу, окрім вивчення законодавчо-нормативних документів, організатори приділили подоланню негативних наслідків утрат, страждань, кризових станів батьків; забезпеченістю стабільності в житті дитини-сироти й дитини, позбавленої батьківського піклування; виникненню прив’язаностей, створенню можливостей для встановлення дитиною довготривалих стосунків, включаючи відновлення можливих стосунків з біологічними родичами, нефізичним методам дотримання дисципліни. Курс складається зі шести тренінгових занять, що мають послідовний характер та зміст.

Учасників, які пройдуть весь курс навчання і збережуть бажання взяти у свою сім’ю дітей зі закладів державної опіки, можна вважати підготовленими для реалізації цієї роботи – створення прийомної, опікунської сім’ї чи ДБСТ. Про це повідомили сьогодні, 6 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу