У Львові буде «Фестиваль освітніх інновацій»

11:48 4 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

8 червня одночасно у 12-ти містах України стартує півфінал проекту «Фестиваль освітніх інновацій» «Відкривай Україну», який об’єднає Рівне, Кам’янець-Подільіськ, Львів, Чернівці, Ніжин, Полтаву, Ірпінь, Дніпро, Миколаїв, Харків, Маріуполь, Мелітополь.

Про це повідомили в понеділок, 4 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «До цих міст запросять по 20 команд-учасниць з регіонів України для презентації проектів культурного та соціального напрямків. Формат регіонального півфіналу передбачає презентацію проектів півфіналістів перед конкурсним журі для визначення однієї команди переможців регіону, що братимуть участь у фіналі проекту у Києві; панельні дискусії та круглі столи – запрошена група експертів для обговорення актуальних питань в освіті, ярмарок проектів-стартапів, презентацію проектів команд-учасниць «Відкривай Україну» та презентацію інших молодіжних двох проектів та ініціатив освітніх інституцій міста перед широким загалом гостей та місцевим бізнесом».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу