У Львові безоплатно харчуватимуть ще дві категорії школярів

17:10 4 лютого 2016 р.


Фото: bc-news.com.ua

Зокрема на пленарному засіданні міської ради подбали про дітей постраждалих учасників Революції Гідності.

«Сьогодні на пленарному засіданні Львівської міської ради затвердили програму безоплатного харчування дітей постраждалих учасників Революції Гідності та учнів п’ятих-одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, на 2016 рік», – повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

Як зазначили в управлінні освіти ЛМР, метою цієї програми є створити умови для розвитку дитини і забезпечити раціональне харчування. На даний час у 5-11 класах загальноосвітніх навчальних закладах міста Львова навчається 500 дітей із сімей, які отримують допомогу, а також у загальноосвітніх навчальних закладах навчається 10 дітей постраждалих під час Революції Гідності.

На безоплатне харчування передбачено близько 800 тисяч гривень, вартість харчування однієї дитини із малозабезпечених сімей становить 11,30 гривні, а для постраждалих учасників Революції Гідності – 13,16 гривень. Нагадаємо, вартість харчування однієї дитини становить 9,40 гривні».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу