У львівських школах намагаються мінімізувати рівень цькування

14:48 13 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники управління персоналом Львівської міської ради Елеонора Майсурадзе та Евелія Більська презентували в Ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса проект «Булінг STOPS Тут».

Про це повідомили в середу, 13 березня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Під час презентації демонстрували відеоролик учнями Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 імені Тараса Шевченка, які передали естафету на створення відеоролика, що піднімає питання булінгу учням 7-9 класів ЛМВ імені Василя Стуса, котрі 13 березня презентують свій ролик на тему булінгу в Ліцеї №15 Львівської міської ради. Учні ліцею мали змогу прослухати пізнавальну лекцію від представника Головного територіального управління юстиції у Львівській області та взяти участь у цікавих інтерактивних завданнях, які підготували працівники управління персоналом.

«Проект «Булінг STOPS Тут» стартував 26 лютого 2019 року з метою мінімізації рівня цькування серед школярів та підвищення їх соціальної та особистісної відповідальності. В проекті об’єднали свої сили управління персоналом, управління освіти, Дитяча дорадча рада при Львівській міській раді (на чолі з управлінням «Служба у справах дітей) та Головне територіальне управління юстиції у Львівській області. До проекту долучаться усі школи міста. Зокрема, 30 шкіл – до початку літніх канікул, а решта – з вересня», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:00 1 жовтня 2020 р.

У кожому класі має бути багатофункціональний принтер і цифрова камера, - новий держстандарт базової середньої освіти

30 вересня уряд затвердив Державний стандарт базової середньої освіти, який визначив продовження реформи «Нової української школи» для учнів 5-9 класів з 2022 року.

Рубрика: Наука і техніка

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу