У Львівському університеті імені Івана Франка звільнили прибічницю терористів (відео)

14:10 1 липня 2015 р.


Фото: tsn.ua

У вищому навчальному закладі вирішили не продовжувати контракт із викладачкою, на заняття якої відмовилися ходити студенти.

Учора, 30 червня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка звільнили з посади доцента географічного факультету скандальну викладачку Ольгу Загульську, яка підтримувала терористичні організації «ДНР» та «ЛНР». У вищому навчальному закладі вирішили не продовжувати контракт із викладачкою й відсторонили її від роботи зі студентами.

Натомість вона стверджує: «Люди, які проголосували за те, щоб не подавати третю доцентську посаду на конкурс, відповідно проголосували за те, щоб я її не зайняла. Як доцент, я претендувала на доцентську посаду, але її перевели на асистентську».

Скандальна викладачка додала, що вона виявилася безробітною нібито через її «політичні вподобання». Ольга Загульська також заявила: «Завтра я не піду на роботу. Чому я маю йти на роботу, якщо від завтрашнього дня я вже безробітна? Моє звільнення з роботи є прямим наслідком переслідування за політичними мотивами».

Скандал із викладачкою виник після того, як вона у своєму блозі написала, що підтримує «ДНР» та «ЛНР» і не вважає, що Росія веде війну проти України на Донбасі. Студенти влаштували для викладачки коридор ганьби та відмовилися ходити на її пари. Після цього Загульська виступала на прокремлівському телеканалі «Россия 1».

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу