У Львівському університеті імені Івана Франка відкрили Центр міжнародної безпеки та партнерства

13:56 2 липня 2015 р.


Фото: lnu.edu.ua

Центр міжнародної безпеки і партнерства ЛНУ є неурядовою організацією, а вивчатиме він складні питання світової безпеки.

Учора, 1 липня, в рамках Літньої Академії «НАТО в умовах новітніх ризиків» на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття Центру міжнародної безпеки та партнерства. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща в 2010-2014 роках, професора, завідувача кафедри міжнародних відносин та міжнародної служби Маркіяна Мальського, Центр міжнародної безпеки і партнерства вивчає складні питання світової безпеки і є неурядовою організацією.

Маркіян Зіновійович розповів також: «За результати своєї діяльності Центр видаватиме дайджест. Одним із основних напрямів його роботи є пошук можливостей для співпраці з подібними інституціями, які зацікавлені в питаннях міжнародної безпеки в різних країнах світу загалом  й Україні зокрема». 

Своєю чергою, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Роман Вовк зазначив: «Центр при факультеті відкрився завдяки директорові Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталії Немилівській та всьому Центру НАТО зокрема. Ми продовжуємо багаторічну традицію проведення Академії, а відтак, створення Центру міжнародної безпеки та партнерства створює можливості для студентів, науковців, дослідників із України та інших країн світу й нашого Університету зокрема, мали можливість зустрітися і поділитися враженнями, обдумати сучасні проблеми й майбутнє».     

Натомість директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська повідомила: «Один із найголовніших напрямів нашої роботи – це поширення об’єктивної та правдивої інформації про НАТО та його функції й завдання. Спілкування з молоддю, зокрема студентством з огляду на агресію, від якої потерпає Україна, є сьогодні надважливим завданням. А відтак, Центр міжнародної безпеки та партнерства в історично багатому й знаному Львівському університеті перетвориться на форум і місце, де можна буде обговорювати питання колективного захисту, результати діяльності НАТО на базі академічної спільноти. Ми будемо сприяти плідній співпраці Центрів й надалі».

Своєю чергою, заступник директора офісу зв’язку Центру інформації та документації НАТО в Україні Марк Опгенорт зазначив: «Центр сфокусований на забезпеченні підтримки України в секторі безпеки й оборони. У ньому працюють десятки людей – професійні радники у сфері оборони, які займаються контролем, комунікацією та логістикою». 

«За останні декілька років наша співпраця стала ефективнішою. А відтепер поширення інформації про діяльність НАТО відбуватиметься завдяки ще одному каналу – Центру міжнародної безпеки і партнерства при факультеті міжнародних відносин Львівського університету. Це ще один реальний крок, який сприятиме суспільному розумінню усіх актуальних проблем, пов’язаних із безпекою», – переконаний Марк Опгенорт.

Про це повідомили на сайті Львівського національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу