У Львівському університеті імені Івана Франка відкрили Літню Академію НАТО

10:10 2 липня 2015 р.


Фото: прес-центр Львівського національного університету імені Івана Франка

Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків: сучасні та майбутні виклики» працюватиме впродовж 1-3 липня на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

 В урочистому відкритті Літньої Академії «НАТО в умовах новітніх ризиків: сучасні та майбутні виклики» зокрема взяв у середу, 1 липня, участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який зазначив: «Сьогодні на цій зустрічі присутні люди різних поколінь, які, відповідно, по-різному сприймають НАТО та його особливості. Наше головне завдання – знайти точки дотику між усіма генераціями українців і пояснити доцільність колективної системи безпеки. Потрібно запропонувати правильні моделі та месиджі, які б об’єднували все українське суспільство довкола цього питання».

Своєю чергою, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник звернувся до учасників Академії з таким вітальним словом: «Сьогодні маємо можливість обговорити питання стратегії розвитку НАТО і проаналізувати українські реалії, У таких умовах ми спостерігаємо дві метаморфози: від переконання один одного у доцільності розширення НАТО й імплементації його стандартів у мілітарне та політичне життя України до механізмів реалізації цих планів у найкоротший час. Час декларацій уже минув, а відтак, ми повинні обговорити конкретні кроки, аби Україна стала повноцінним членом Альянсу».

До вітальних слів долучився генерал-лейтенант, Ректор Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук: «Сьогодні наше життя наповнюється фронтовим змістом й доцільністю існування держави України, що безпосередньо стосується теми сьогоднішньої зустрічі. Україна, яка зробила свій вибір на користь цивілізованого європейського вектору розвитку, бере участь у боротьбі з імперським зазіханням на світовий повоєнний устрій. І, як засвідчує історія нашої держави, ми платимо за це найвищу ціну – віддаємо життя наших воїнів-героїв, мирних жителів Донеччини і Луганщини, наших земляків і братів».

Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків» продовжила роботу у форматі пленарного засідання та круглих столів, під час яких учасники обговорили ключові питання сучасного глобального порядку, обмінялися міркуваннями щодо НАТО як відповіді на кризу в Україні й проблеми безпеки, роль OSCE SMM в останніх подіях в Україні, еволюції викликів у системі сучасної безпеки, нюансів російської агресії тощо.

Літня Академія «НАТО в умовах новітніх ризиків: сучасні та майбутні виклики» працюватиме упродовж 1-3 липня 2015 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.  

Співпраця України з НАТО є одним із напрямків безпекової політики нашої держави, що спрямована на досягнення високих стандартів країн-членів Альянсу, взаємовигідну практичну взаємодію України з Альянсом у подоланні традиційних і нових викликів. Сьогодні основоположними документами, що регулюють відносини України та НАТО, є Хартія про особливе партнерство за 9 липня 1997 року та Декларація про її доповнення від 21 серпня 2009 року. Окрім того, співпрацю у практичних сферах визначають 30 угод між нашою країною та Альянсом.

Захід організували Центр міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка за підтримки Центру інформації та документації НАТО, Міністерство закордонних справ України та Міністерство освіти та науки України. Про це повідомили сьогодні, 2 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу