У Львівському університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей (відео)

17:50 8 листопада 2015 р.


Фото: прес-центр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Абітурієнти разом з батьками прийшли ознайомитися з умовами вступу та навчання.

«У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти разом з батьками прийшли ознайомитися з умовами вступу та навчання», – повідомили в прес-центрі навчального закладу, де також поінформували:

«Також університет відвідали вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею та Волинського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Проректор університету Юрій Павлюк  разом з керівниками інститутів розповіли майбутнім абітурієнтам про напрями та спеціальності, за якими у навчальному закладі здійснюють підготовку фахівців.

Також гостей ознайомили з умовами вступу в 2016 році. Гостям навчального закладу показали навчальну та наукову базу. Родзинкою заходу стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки та демонстрація бойової роботи рятувальників. Розбавив захід музичний супровід духового оркестру університету.

Речник навчального закладу Антона Крука повідомив: «Захід підтвердив зростання інтересу молоді до професії рятувальника. У сьогоднішніх складних умовах суспільство потребує захисту та безпеки. Державна служба України з надзвичайних ситуацій має найбільший рівень довіри у суспільстві, а молодь хоче здобувати освіту, яка дозволить забезпечувати безпеку людей. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності має потужну навчально-наукову базу, значний європейський досвід для підготовки професіоналів, які у майбутньому стануть надійним захистом життя та здоров’я громадян».

Сьогодні, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини («EFSCA»).

Львівський університет ДСНС України став повноцінним науково-освітнім центром, який готує фахівців починаючи зі шкільного віку. У складі університету: Інститут пожежної та техногенної безпеки; Інститут цивільного захисту; Інститут психологіі та соціального захисту; Інститут післядипломної освіти; відділ заочного та дистанційного навчання; Ліцей цивільного захисту (Вінниця). В університеті здійснюють підготовку  бакалаврів, спеціалістів та магістрів за наступними напрямами та спеціальностями: «Пожежна безпека»; «Цивільна безпека»; «Транспортні технології»; «Соціальна робота»; «Кібербезпека»; «Менеджмент»; «Філологія»; «Психологія»; «Екологія»

Про це повідомили в прес-центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де також опублікували світлини й відео з Дня відкритих дверей у ньому.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу