У Львівському університеті безпеки життєдіяльності склали Присягу його першокурсники й вихованці ліцею (відео, оновлено)

19:00 17 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Ректор навчального закладу рятувальників Михайло Козяр закликав першокурсників: «Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуйте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій».

17 вересня, в день професійного свята рятувальників, 165 курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові. Серед них – 15 дівчат. Урочисту клятву проголосили також 33 вихованці Ліцею цивільного захисту.

Участь в урочистостях взяли голова Львівської обласної ради Петро Колодій, львівський міський голова Андрій Садовий, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, представники влади та громадських організацій, територіальних підрозділів ДСНС України, міжнародні делегації, батьки курсантів. Ректор університету Михайло Козяр привітав першокурсників із знаковою подією в їхньому житті такою промовою:

«У складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та присягнули дбати про безпеку людей. Сьогодні йде боротьба не лише за територіальну цілісність і незалежність, але і боротьба за всесвітню безпеку. І це показує необхідність створення нової стратегії безпеки. Це має безпосереднє відношення до вас, як представників великої пожежно-рятувальної родини.

Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуєте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій».

Ректор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання людей, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави, рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. Свої вітання першокурсникам надіслав також голова ДСНС України Микола Чечоткін. У ньому йдеться про те, що складання Присяги – це момент високої довіри, яку суспільство виражає молодому поповненню, момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, близькими та рідними. Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій поблагословив курсантів та окропив їх свяченою водою.

Цього року на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вступили представники з більшості областей України. Багато з них продовжують родинних династії пожежних-рятувальників. Одразу після складання Присяги відбулося урочисте проходження особового складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. 

Про це повідомили  сьогодні, 17 вересня, у прес-службі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Натомість у прес-службі міської ради передали в четвер «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 17 вересня, в день професійного свята рятувальників, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності курсанти склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові. Проголосили урочисту клятву й 33 вихованці Ліцею цивільного захисту. Ректор навчального закладу рятувальників Михайло Козяр сказав сьогодні першокурсникам:

«У складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та присягнули дбати про безпеку людей. Сьогодні йде боротьба не лише за територіальну цілісність і незалежність, але і боротьба за всесвітню безпеку. І це показує необхідність створення нової стратегії безпеки. Це має безпосереднє відношення до вас як представників великої пожежнорятувальної родини.

Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуйте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій».

Ректор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні, людей, які загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави, рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. Привітав першокурсників і міський голова Львова Андрій Садовий. Одразу після складання Присяги відбулося урочисте проходження особового складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності».

Про це повідомили сьогодні, 17 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради. Натомість у прес-службі обласної державної адміністрації передали «Щоденному Львову»:

«У четвер, 17-го вересня, в день професійного свята рятувальників, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності курсанти склали Присягу на вірність народові України. Привітали першокурсників ректор університету Михайло Козяр, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, представники влади та громадськості. Ростислав Замлинський під час виступу зазначив, що першокурсники зробили свій перший свідомий мужній вчинок у житті, адже вони обрали героїчну професію.    

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні, загиблих в АТО та рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. Крім того, в університеті відбулася виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки та спорядження, яке застосовують пожежно-рятувальні підрозділи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та ГУ ДСНС України у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу