У Львівському полку Національної гвардії підвищують рівень оперативності

15:15 4 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У ході проведення занять військовослужбовці мали змогу закріпити свої знання на практиці.

Другий день занять у Львівському полку Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочався з тактико-стройового заняття з  приведення підрозділів у вищі ступені бойової готовності, та готовності до виконання службово-бойових завдань. Цей захід проводяться з метою підвищення рівня оперативності особового складу частин та підрозділів Національної гвардії України.

У ході проведення занять військовослужбовці мали змогу закріпити свої знання на практиці, а саме: відпрацювали питання оповіщення, висування в район виконання завдань, та дій під час нападу на колону що рухається. Незважаючи на те, що для деяких військовослужбовців ці заняття проводились вперше, підрозділи в цілому продемонстрували злагоджені дії та професійні практичні навички, які необхідні для організації та виконання завдань за призначенням.

Підбиваючи підсумки даного заходу командування полку дало добру оцінку діям особового складу підрозділів. Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували світлини з навчань.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу