У львівському парку Знесіння запустили рейковий велосипед (відео)

19:52 3 листопада 2014 р.


Фото: Ольга Швед / «Газета по-українськи»

Новинка їздить по маршруту історичної колії довжиною 8 кілометрів, але не щодня, адже по ній досі курсує потяг.

2 листопада, в неділю, усі охочі мали нагоду прокататися на першому львівському рейковому велосипеді у парку Знесіння, на вулиці Нововознесенській. Це проект, який втілили разом адміністрація парку та волонтери зі Львова та Німеччини.

«У Німеччині багато міст, де у парках можна покататися на такому рейковому велосипеді, це додаткова атракція, яка приваблює туристів і місцевих у парки. Але їх встановлюють великі компанії, які їх виготовляють і обслуговують», – каже німецька волонтерка Сюзанна Корнет. Вона разом із Пеггі Ладе запропонували таку інновацію у львівському парку, який знаходиться майже в центрі міста.

Велосипед змонтував львівський майстер-інженер Олександр у вигляді легкої рами на чотирьох колесах. Конструкцію зробили за тиждень, а приводиться в рух велосипедними педалями. Велосипед їздить по маршруту історичної колії – довжиною 8 кілометрів, котра діяла колись і сьогодні також проходить територією парку.

Велосипед їздитиме не щодня, адже по колії досі курсує поїзд, який з'єднує львівські станції. Організатори кажуть, що треба узгоджувати час руху ровера і поїзда із диспетчерами. Планують наступного року вирішити це питання, аби на велоровері у львівському парку можна було прокататися щодня.

Про це повідомила сьогодні, 3 листопала, львівський кореспондент київської «Газети по-українськи» Ольга Швед.


Відео:

dailylviv.com

До теми

13:53 5 серпня 2022 р.

У Львові - великий дефіцит вчителів: кого шукають

Львівські школи та ліцеї запрошують на роботу педагогів. Заклади освіти мають потребу у вчителях різної спеціалізації, зокрема, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, мови та літератури.

Рубрика: Наука і техніка

23:41 3 серпня 2022 р.

У Львівській області до очного навчання готові лише 43% навчальних закладів

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до проведення занять у своїх приміщеннях, це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і зможуть розпочати навчальний процес безпечно.

Рубрика: Наука і техніка

13:31 3 серпня 2022 р.

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

У ліцеї №80 з’явиться новий сучасний корпус з басейном та бомбосховищем. Профінансувати добудову майже 6,4 тис. м2 закладу погодився приватний забудовник. Напередодні відбувся спільний робочий виїзд на місце майбутнього корпусу за участі міського голови Львова Андрія Садового.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу