У Львівському інститут менеджменту з 14.00 ділитимуться досвідом успішні топ-менеджери

12:00 2 вересня 2015 р.


Фото: osvita.com.ua

Захід відбудеться в рамках програми «Ренесанс в мистецтві управління успіхом»

2 вересня о 14.00 у Львівському інституті менеджменту відбудеться зустріч з успішними топ-менеджерами, випускниками Інституту різних років. Захід відбудеться в рамках програми «Ренесанс в мистецтві управління успіхом» до 25 річчя від заснування Львівського інституту менеджменту. 

Відвідувачі заходу матимуть можливість познайомитися з керівниками та засновниками успішних компаній, зокрема з Катериною Басараб (засновником компанії «Katrin Basarab»), Олегом Нагірним (засновником компанії «ОЛБОРО-А») тощо.  Історії започаткування успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а ще – основні компетенції менеджерів, необхідні для втілення будь-якого успішного проекту – цим і не тільки будуть ділитися гості.

Захід відкритий для відвідувачів. Захід відбудеться за адресою: мьвів, вулиця Ліська, 16 (конференц-зал (306 аудиторія), Львівський інститут менеджменту. Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу