У Львівському гарнізоні завершилися курси «Менеджмент безпеки бізнесу»

16:54 11 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Випускники курсів отримали свідоцтва управління державної служби охорони ГУ МВС.

«Днями понад 60 військовослужбовців західного регіону завершили перенавчання в межах проекту ОБСЄ «Допомога звільненим військовослужбовцям реінтегруватися у суспільство», – повідомили сьогодні, 11 грудня, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«Так, у Володимир-Волинському гарнізоні група військовослужбовців отримала свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати після проходження навчання в межах 350-годинного курсу «Менеджмент малого бізнесу». З вітальними словами до випускників звернулися менеджер проектів у політико-військовій сфері офісу Координатор проектів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий та головний спеціаліст в галузі адаптації військовослужбовців Міністерства соцполітики України Борис Венгер.

Урочистості з нагоди завершення навчання відбулися й у Львівському гарнізоні. Чимало теплих напутніх слів від гостей було сказано на адресу понад 30 слухачів, які отримали знання під час курсу «Менеджмент безпеки бізнесу». Директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой розповів: 

«Цінність цього курсу полягає в тому, що випускникам видається не лише міжнародний сертифікат та свідоцтво міжнародного зразка, а й свідоцтво управління державної служби охорони ГУ МВС. Воно свідчить про те, що людина пройшла навчання за програмою працівників цивільної охорони з охорони об’єктів, вивчила низку дисциплін: основи правових знань, охорону праці, тактико-спеціальну, пожежну, медичну та технічну підготовку тощо. Варто знати, що наявність такого документа суттєво спростить життя нашим слухачам, якщо вони захочуть в майбутньому отримати ліцензію на здійснення охоронної діяльності».

Загалом за роки діяльності Центру (починаючи з 1999 року) було перепідготовлено понад 3460 військовослужбовців, понад 2050 з них – працевлаштовані. Навчання відбувалося у 149 групах військовослужбовців за програмами ОБСЄ, НАТО та бюджетні кошти у містах Броди, Володимир-Волинський, Дрогобич, Золочів, Луцьк, Львів, Мукачеве, Рівне, Самбір, Стрий, Ужгород, Червоноград, Чернівці та Яворів».

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували світлини з церемоній завершення курсів.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу