У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців (відео)

20:10 18 червня 2016 р.


Фото: dsns.gov.ua

Дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 426 фахівців, з них 19 – із відзнакою.

18 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 426 фахівців, з них 19 із відзнакою.

155 випускників також отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання, здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра.

Загалом у 2015-2016 навчальному році Університет здійснив навчання близько 900 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня. В урочистостях з нагоди випуску взяли участь народний депутат України Оксана Юринець, директор департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, ректор університету Михайло Козяр, керівники СБУ, місцевих органів влади, представники Національної гвардії, Прикордонної служби, Національної поліції, територіальних підрозділів ДСНС України, інших силових структур, служб та відомств, консульства Польщі в Україні та іноземні делегації.

Директор Департаменту персоналу ДСНС Олександр Доценко побажав випускникам успіхів у благородній справі служіння Українському народові та передав вітання від голови ДСНС України Миколи Чечоткіна. Представники влади відзначили, що Львівщина високо цінує професіоналізм, мужність, готовність завжди прийти на допомогу, які демонструють рятувальники під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф на теренах області. Про це повідомили сьогодні, 18 червня, в прес-службі ДСНС.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу