У Львівському автомобільно-дорожньому коледжі провели урок мужності учасники війни на сході України

17:04 3 грудня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Перспектива військової служби зацікавила навіть студенток.

«Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ провели урок мужності у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі. Студенти мали змогу поспілкуватися із курсантами академії, які брали участь в антитерористичній операції та були відзначені державними нагородами», – повідомили сьогодні, 3 грудня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Слід зазначити, що перспектива військової служби зацікавила навіть студенток, які задаючи питання військовим, ще по-дівочому червоніли. Про службу жінок в армії розповів вихованець вишу, учасник АТО старший сержант Володимир Зеленков.

Спудеям також продемонстрували відео про те, чого навчаються курсанти Національної академії сухопутних військ в залежності від своєї спеціальності. Як зазначив заступник начальника загальновійськового факультету академії по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Богородицький, роботі з молоддю та залученню її до лав Збройних Сил України, на сьогодні, приділяється особлива увага. Після завершення уроку можності дирекція коледжу подякувала військовим, що у такий важливий для держави час не забувають про покоління, що підростає, та дають їм можливість спілкуватися з безпосередніми учасниками АТО».

Про це повідомили сьогодні, 3 грудня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу