У львівській військовій академії визначили кращі кафедру, курс і факультет

16:52 10 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Серед курсантських підрозділів кращим став 14-й навчальний курс факультету бойового застосування військ.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підбили підсумки виконання завдань за вересень 2015 року. Відкриваючи захід, начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що перший місяць цього навчального року відзначився значною кількістю доленосних подій для всього навчального закладу, однак пріоритетом залишається вдосконалення навчального процесу і здійснення відповідного вишколу вихованців вишу.

Павло Ткачук також підкреслив: Усі повинні розуміти, що тільки постійна взаємодія між курсантами, курсовими офіцерами, викладачами та керівництвом академії здатна забезпечити якісну та адаптовану до реалій сьогодення підготовку майбутнього офіцера».

Під час заходу заступники начальника академії проаналізували стан навчальної, виховної роботи, військової дисципліни та служби військ у підрозділах вишу. Окрім цього, було підбито підсумки підготовки слухачів перших курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, вишколу військовослужбовців, призваних в рамках 6-ї черги часткової мобілізації. Також мова йшла прохід та попередні результати експерименту з харчування військовослужбовців академії тощо.

За підсумками місяця начальник академії відзначив кращі підрозділи вишу. Зокрема, кращим факультетом, за підсумками вересня, визначено факультет підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, який очолює полковник Михайло Івасюк. Кубок кращої кафедри отримав колектив кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, де начальником є полковник Юрій Фтемов.

А серед курсантських підрозділів кращим став 14-й навчальний курс факультету бойового застосування військ (начальник курсу – майор Денис Латишев). Після нагородження генерал-лейтенант Павло Ткачук довів до присутніх головні завдання, що стоять перед колективом академії у наступному місяці.

Про це повідомили сьогодні, 10 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

13:00 24 лютого 2021 р.

Львів на 45 конференцій не пошкодував 1 млн грн. Список отримувачів

45 конференцій стали переможцями програми «Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». У 2021 році, за ініціативи Львівського конференц-бюро, переможці отримають дофінансування на загальну суму 1 мільйон гривень.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу