У львівській військовій академії виступив президент американського фонду «Потомак»

16:36 21 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Фахівець у галузі оборони національної безпеки детально проаналізував збройний конфлікт на сході України.

«Своїм багаторічним досвідом у галузі оборонного планування та аналізу збройних конфліктів сучасності з викладачами та вихованцями Національної академії сухопутних військ поділився американський експерт доктор Філіп А. Карбер «Конкурентні стратегії для сучасних армій. Російська війна нового покоління». Такою стала тема виступу президента Фонду «Потомак», всесвітньо визнаного спеціаліста в галузі оборони національної безпеки доктора Філіпа А. Карбера», – повідомили сьогодні, 21 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували:

«Відомий у всьому світі військовий експерт завітав до стін видового військового вишу в межах багатомісячної робочої поїздки до України, яка передбачає надання консультацій українському урядові із вирішення проблемних питань, пов’язаних із складною воєнно-політичною обстановкою в нашій країні. Під час свого виступу перед колективом видового військового вишу доктор Філіп А. Карбер детально проаналізував збройний конфлікт, що триває на сході України, надав детальну характеристику діям проросійських незаконних збройних формувань військ та участі у ньому ЗС Російської Федерації.

Особливу увагу іноземний військовий експерт звернув на впровадження Росією новітніх форм збройної боротьби, застосування нею сучасного озброєння та дії ворога на інформаційному тлі конфлікту. Доктор Філіп А. Карбер поділився результатами власної роботи у зоні проведення АТО в окремих районах Донецької та Луганської областей України. Там він, до речі, особисто перебував із робочими візитами понад півтори десятки разів, працював у багатьох найнебезпечніших ділянках лінії зіткнення сил АТО та російсько-терористичних банд формувань.

На завершення свого виступу президент Фонду «Потомак» доктор Філіп А. Карбер окреслив перспективи завершення неоголошеної війни проти України та найбільш вірогідного розвитку геополітичних відносин між Російською Федерацією та країнами-членами Північноатлантичного альянсу, а також відповів на запитання офіцерів та курсантів Академії. За його словами, Україна є одним із головних перспективних партнерів НАТО і налагодження миру в нашій державі є першочерговим завданням для всього цивілізованого світу. Він також підкреслив:

«За час цього збройного конфлікту ваша країна зазнала докорінних змін. В першу чергу, в позитивну сторону змінилось українське суспільство, а Збройні Сили України, завдяки своєму бойовому досвіду та мотивації її бійців, тепер, без сумніву, є однією з найбоєздатніших армій в світі. Наш обов’язок - допомогти українцям відстояти свою незалежність та зберегти свою країну, а у подальшій перспективі всім разом створити надійний механізм, що дозволятиме в майбутньому гарантувати безпеку всьому східноєвропейському регіону.

Під час свого візиту до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного президент Фонду «Потомак» доктор Філіп А. Карбер також ознайомився із системою підготовки військових фахівців у стінах вишу, методикою їхньої підготовки та сучасною навчально-матеріальною базою навчального закладу. Варто додати, що Доктор Філіп А. Карбер очолив Фонд «Потомак» 2012 року, а працював у ньому з моменту самого створення фонду у 1988 році. Він готував дослідження та рекомендації щодо стратегії оборони для найвищих рівнів: уряду США, консультував уряди країн-членів НАТО та Альянсу, працював викладачем курсу з національної безпеки і оборони, викладав курс міжнародних досліджень безпеки і військової стратегії в урядовому департаменті Джорджтаунського університету.

Окрім того, під час своєї урядової діяльності він обіймав посади при Конгресі США з питань національної безпеки, працював помічником секретаря оборони США та голови Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США. Також, він був іноземним радником при прем’єр-міністрі Великої Британії М.Тетчер та консультантом Генерального секретаря НАТО.

Фонд «Потомак» є незалежною некомерційною організацією, дослідження якої спрямовані на поліпшення якості суспільного розвитку і вироблення курсу національної політики. Штаб-квартира Фонду «Потомак» розташована у Вієні, штат Вірджинія, поблизу Вашингтона. Впродовж двох десятиліть він допомагав країнам Східної Європи і колишнього Радянського Союзу стати інтегрованими з Заходом шляхом підготовки їх до вступу до НАТО.

Для цього було проведено більше тисячі тренінгів для керівників цих країн. До своєї роботи Фонд «Потомак» залучає ключових осіб, які приймають рішення у Конгресі США, міністерстві оборони та інших органах виконавчої влади, а також представників урядів країн-членів НАТО.

Фонд проводить закриті та відкриті семінари, конференції та зустрічі, публікує звіти й аналітичні записки, готує доповіді для комітетів Конгресу США, надає пропозиції та коментарі в ЗМІ США та інших країнах. Фонд «Потомак» фінансується за рахунок пожертвувань, внесків та благодійних фондів».

Про це повідомили сьогодні, 21 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу