У Львівській військовій академії вишколюють майбутніх офіцерів запасу

16:05 12 липня 2019 р.

  • 0
  • 837


Фото: mil.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ триває навчальний збір з майбутніми офіцерами запасу.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу проводять на навчально-матеріальній базі Національної академії сухопутних військ, а також у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Зокрема, на полігоні юнаки та дівчата виконують вправи стрільб зі штатного озброєння бойових машин, стрілецької зброї, практикують теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін.

«Майбутні офіцери запасу долають й перешкоди навчально-тренувального комплексу психологічної підготовки, загартовуючи свій характер та розвиваючи психологічну стійкість до умов сучасного бою. Безпосередню участь у військовій підготовці студентів беруть висококваліфіковані викладачі, більшість з яких мають досвід участі в АТО/ООС на сході України. На окремих навчальних місцях допомогу їм надають курсанти Академії, які також вже мають бойовий досвід», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

«Після завершення навчального збору студенти звітуватимуться за знання, які вони отримали під час навчання у Національній академії сухопутних військ, на випускних екзаменах з військової підготовки. А вже наприкінці липня на стройовому плацу навчального закладу вихованці цивільних вишів присягнуть на вірність Українському народові», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 21 жовтня 2019 р.

Студенти передали львівським десантникам сітки та інструменти

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали львівським десантникам вісім маскувальних сіток та інструменти для побудови окопів і бліндажів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 453

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 636

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу