У Львівській військовій академії випустили 32-х бакалаврів

19:55 18 червня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Дипломи отримали 20 військовослужбовців, які здобували фах автомобілістів на заочній формі навчання, а також 12 цивільних слухачів.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск слухачів, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», – повідомили сьогодні, 18 червня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Цього дня дипломи отримали 20 військовослужбовців, які здобували фах автомобілістів на заочній формі навчання, а також 12 цивільних слухачів, які навчались за напрямом підготовки «Музичне мистецтво» за комерційною формою навчання. Від керівництва Національної академії сухопутних військ випускників привітав заступник начальника навчального закладу з навчальної роботи полковник Олексій Красюк, який зазначив: «Впевнений, що отримані в стінах нашого навчального закладу теоретичні знання та практичні навички ви з честю використаєте у своєї подальшій діяльності. Адже саме ви визначатимете інтелектуальний потенціал нашої країни, а багато хто з вас продовжить службу в бойових частинах Збройних Сил України».

Також випускників привітали начальник кафедри автомобілів та автомобільного господарства - полковник Валентин Зіркевич, і начальник кафедри музичного мистецтва – полковник Олег Горман. Після урочистої частини та церемонії вручення дипломів випускники сфотографувались на згадку зі своїми викладачами та наставниками».

Про це повідомили сьогодні, 18 червня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фото з урочистостей.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу