У львівській військовій академії викладатимуть французьку мову

18:04 21 травня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Аташе з питань оборони при посольстві Франції в Україні Жером Маллар і начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук обговорили питання обміну майбутніми офіцерами між двома країнами.

«Національну академію сухопутних військ з робочим візитом відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні полковник Жером Маллар», – повідомили сьогодні, 21 травня, к львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Метою візиту високого гостя до військового навчального закладу було обговорення питань організації викладання французької мови та подальшого співробітництва у сфері мовної підготовки курсантів. Під час свого перебування у стінах Національної академії сухопутних військ, полковник Жером Маллар, зустрівся із начальником навчального закладу – генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком, а також викладачами кафедри іноземних мов та військового перекладу.

Сторони обговорили питання підготовки українських курсантів із французької мови, зокрема подальший обмін майбутніми офіцерами між двома країнами. Полковник Жером Маллар зазначив: «Дуже вдячний українській стороні за запрошення до вашого навчального закладу. Уже декілька років ваша академія плідно співпрацює із загальновійськовим училищем Сен-Сір Коеткідан Збройних сил Французької Республіки у сфері вдосконалення мовної підготовки. Тому сподіваюся, що наша співпраця у цьому напрямку не тільки продовжуватиметься, але і посилюватиметься» 

Своєю чергою, генерал-лейтенант Павло Ткачук також висловив сподівання на майбутню співпрацю. Традиційно на згадку під час зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами».

Про це повідомили сьогодні, 21 травня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу