У львівській військовій академії викладатимуть французьку мову

18:04 21 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Аташе з питань оборони при посольстві Франції в Україні Жером Маллар і начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук обговорили питання обміну майбутніми офіцерами між двома країнами.

«Національну академію сухопутних військ з робочим візитом відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні полковник Жером Маллар», – повідомили сьогодні, 21 травня, к львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Метою візиту високого гостя до військового навчального закладу було обговорення питань організації викладання французької мови та подальшого співробітництва у сфері мовної підготовки курсантів. Під час свого перебування у стінах Національної академії сухопутних військ, полковник Жером Маллар, зустрівся із начальником навчального закладу – генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком, а також викладачами кафедри іноземних мов та військового перекладу.

Сторони обговорили питання підготовки українських курсантів із французької мови, зокрема подальший обмін майбутніми офіцерами між двома країнами. Полковник Жером Маллар зазначив: «Дуже вдячний українській стороні за запрошення до вашого навчального закладу. Уже декілька років ваша академія плідно співпрацює із загальновійськовим училищем Сен-Сір Коеткідан Збройних сил Французької Республіки у сфері вдосконалення мовної підготовки. Тому сподіваюся, що наша співпраця у цьому напрямку не тільки продовжуватиметься, але і посилюватиметься» 

Своєю чергою, генерал-лейтенант Павло Ткачук також висловив сподівання на майбутню співпрацю. Традиційно на згадку під час зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами».

Про це повідомили сьогодні, 21 травня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини