У львівській військовій академії стартував конкурс артилеристів

22:28 9 червня 2016 р.

Упродовж трьох тижнів вихованці факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного змагатимуться за право бути кращими за обраним фахом.

«У Національній академії сухопутних військ розпочався конкурс зі стрільби та управління вогнем серед курсантів-артилеристів – повідомили сьогодні, 9 червня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Упродовж трьох тижнів вихованці факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного змагатимуться за право бути кращими за обраним фахом. Згідно положення, конкурс проводиться у два етапи. Курсантів розділять на три групи — 1-го, 2-го та 3-го курсу навчання відповідно.

Спершу всі вони повинні виконати комплексне теоретичне завдання, яке складається з п’яти завдань, які передбачають виконання заходів підготовки зі стрільби та управління вогнем. А під час 2-го етапу 12 кращих конкурсантів теоретичної частини виконуватимуть індивідуальне практичне завдання на малому артилерійському полігоні. Там уже оцінка дій військовослужбовців проводитиметься у відповідності до вимок курсу підготовки артилерії, зокрема враховуватимуться часові показники, точність та наявність помилок у рішенні командира.

За словами заступника голови організаційного комітету начальника кафедри ракетних військ і артилерії академії, полковника Сергія Свідерка, головною метою проведення конкурсу є підвищення професійної майстерності курсантів, розвиток у них пізнавальної активності та творчого мислення, а також підвищення якості знань майбутніми офіцерами спеціальних дисциплін. Офіцер зазначив: «Таким чином ми також хочемо вшанувати пам’ять випускників нашого навчального закладу, які загинули в зоні проведення АТО, захищаючи суверенітет та незалежність нашої Батьківщини. Окрім того, сприяти підвищенню престижу професії воїна-артилериста. З цією метою, зокрема, конкурс присвячений пам’яті капітана Євгена Іванова – випускника Академії 2009 року, який зник безвісті у серпні 2014 року під час бою з російсько-окупаційними бандформуваннями біля Луганського аеропорту».

Такий конкурс у стінах Національної академії сухопутних військ проводиться вперше. Проте керівництво навчального закладу вже планує організовувати його щороку, а також залучати до участі у ньому не лише вихованців вишу, але й військовослужбовців-артилеристів з інших військових частин та установ Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 9 червня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж зі змагань курсантів-артилеристів.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу