У Львівській військовій академії провели «День НАТО» (оновлено: відео)

22:28 28 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Представники Північно-атлантичного альянсу виступили перед особовим складом вищого навчального закладу.

«У рамках проведення «Днів НАТО» в Україні, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного перебувала делегація НАТО на чолі із заступником начальника штабу СКО НАТО з питань планування генерал-майором Єжи Біжевські. У вищому військовому навчальному закладі представники делегації НАТО зустрілися із керівництвом академії ознайомилися із програмою навчання українських курсантів, відвідали музей», – повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли:

«Представники Північно-атлантичного альянсу виступили перед особовим складом військового вишу. Вони поінформували курсантів, слухачів та науково-педагогічних працівників щодо військової структури та завдань НАТО на сучасному етапі розвитку, пошуку можливих шляхів розв’язання безпекових викликів, які постали перед Збройними Силами України в умовах агресії Російської Федерації.

Під час виступів іноземних гостей піднімалися теми сьогодення НАТО, операцій Альянсу, гібридних загроз, інформаційної боротьби. По завершенню виступів доповідачів, робота розпочалася по секціях, де точилися дискусії на теми: «Інформаційна боротьба» та «Гібридна загроза».

У заключній частині «Дня НАТО» голова делегації генерал-майор Єжи Біжевські відповів на запитання курсантів та викладачів Національної академії сухопутних військ.

Перший заступник начальника академії полковник Олександр Сивак подякував іноземним гостям за цікаву та змістовну зустріч і зазначив, що проведення подібних «Днів НАТО» для навчальних закладів стало традицією з часу, коли Україна взяла стратегічний курс на приєднання до Північно-атлантичного альянсу.

— Дуже цікавим було спілкування із українськими військовослужбовцями, адже в Україні я вперше, – сказав генерал-майор Єжи Біжевські, підбиваючи попередні підсумки візиту. – Варто відзначити надзвичайно високий рівень сміливості молодого покоління українських військових. Це перше з позитиву, що я можу відзначити з цього візиту. Всі зустрічі, які тут відбулися, були конструктивними».

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу