У львівській військовій академії продовжують службу десятеро поранених на передовій (відео)

12:24 28 жовтня 2015 р.


Фото: 5.ua

Документообіг у вищому навчальному закладі контролює двадцятип’ятирічний капітан.

Реабілітація вояків, що пройшли війну і повернулися з пораненнями, залишається серйозною проблемою. І тут є два ракурси. Перший – повернутися до цивільного життя і не відчувати себе покинутим, бійцям мають допомогати соціальні працівники. Другий – людям після  війни треба допомогти реалізуватися в професійному плані.

Тут є як історії проблемні, так і історії переможної сили духу. Наприклад, двоє вояків на війні втратили кінцівки, але не зламалися і стали  взірцем для інших. Десантники зараз в Академії сухопутних військ й готуються стати викладачами.

Сергію Романовському довелося змінити окопи на невеличкий кабінет в Академії сухопутних військ. У вересні торік під Щастям унаслідок бойового зіткнення з терористами військовий зазнав тяжких поранень. Праву ногу довелося ампутувати. 

Тепер двадцятип’ятирічний капітан контролює документообіг у навчальному закладі. У майбутньому планує викладати розвідувальну підготовку для курсантів Академії сухопутних військ.

Колишній командир взводу 80-ї аеромобільної бригади Володимир Вишневський теж тепер працює в Академії сухопутних військ. Він служив на Луганщині. Зазнав травм торік у жовтні під час розвідувальної операції поблизу 32-го блокпоста, коли його підрозділ вступив у бій з терористами.

Натепер в Академії сухопутних військ служать десятеро військовослужбовців, які зазнали поранень на передовій. Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу