У львівській військовій академії продовжують службу десятеро поранених на передовій (відео)

12:24 28 жовтня 2015 р.


Фото: 5.ua

Документообіг у вищому навчальному закладі контролює двадцятип’ятирічний капітан.

Реабілітація вояків, що пройшли війну і повернулися з пораненнями, залишається серйозною проблемою. І тут є два ракурси. Перший – повернутися до цивільного життя і не відчувати себе покинутим, бійцям мають допомогати соціальні працівники. Другий – людям після  війни треба допомогти реалізуватися в професійному плані.

Тут є як історії проблемні, так і історії переможної сили духу. Наприклад, двоє вояків на війні втратили кінцівки, але не зламалися і стали  взірцем для інших. Десантники зараз в Академії сухопутних військ й готуються стати викладачами.

Сергію Романовському довелося змінити окопи на невеличкий кабінет в Академії сухопутних військ. У вересні торік під Щастям унаслідок бойового зіткнення з терористами військовий зазнав тяжких поранень. Праву ногу довелося ампутувати. 

Тепер двадцятип’ятирічний капітан контролює документообіг у навчальному закладі. У майбутньому планує викладати розвідувальну підготовку для курсантів Академії сухопутних військ.

Колишній командир взводу 80-ї аеромобільної бригади Володимир Вишневський теж тепер працює в Академії сухопутних військ. Він служив на Луганщині. Зазнав травм торік у жовтні під час розвідувальної операції поблизу 32-го блокпоста, коли його підрозділ вступив у бій з терористами.

Натепер в Академії сухопутних військ служать десятеро військовослужбовців, які зазнали поранень на передовій. Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу