У львівській військовій академії отримали офіцерські погони 60 курсантів (оновлено: відео)

19:38 14 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Більшу частину часу слухачі курсів рядового і сержантського складу з вищою освітою провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вперше в Україні відбувся урочистий випуск осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою, які пройшли цикл курсів військової підготовки», – повідомили сьогодні, 14 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Відтепер вони мають право обіймати офіцерські посади та отримати звання молодшого лейтенанта. За три місяці слухачі курсів отримали грунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому.

«Більшу частину часу слухачі провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на практиці закріплюючи набуті знання, – зазначив начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Цих три місяці не промайнули даремно і випускники курсу показали високий рівень підготовки. До навчання ми залучили кращих науково-педагогічних працівників нашого навчального закладу, виділили чимало ресурсів та бойової техніки».

За словами Павла Ткачука, подібні курси дуже необхідні Збройним силам України, адже це дозволяє ввести до офіцерського складу людей із вищою освітою. Загалом, посвідчення про завершення цих трьохмісячних навчань отримали 60 осіб. Невдовзі вони повернуться до своїх військових частин, де приймуть посади відповідно до своїх нових знань.

Як зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук, ці курси у навчальному закладі триватимуть на постійні основі. І через місяць лави українських військ поповнить чергова когорта молодших лейтенантів».

Як інформував «ЩЛ», у львівській військовій академії вперше відбувся випуск молодших лейтенантів.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу