У львівській середній школі №66 вшанували її полеглого на сході України випускника

15:32 2 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Владислава та усіх українських військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

1 вересня у львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі №66 відбулося відкриття меморіальної дошки в пам'ять її випускника Владислава Муравйова, який загинув в зоні АТО 16 серпня 2014 року. 21-річний десантник-снайпер поліг на рідній Луганщині, де він народився. На Львівщині військовий навчався і служив. Владислав Муравйов був контрактником.

Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук наголосила, що приклад Владислава Муравйова буде надихати не одне молоде покоління. Вона висловила вдячність матері Владислава Муравйова, яка виховала Героя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Владислава та усіх українських військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Вічна йому пам'ять! Слава Герою!

Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу