У «Львівській політехніці» відбулася виставка молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

12:25 4 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

У національному університеті експонували свої роботи 30 учнів 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася науково-технічна виставка молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яку проводила КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді». У виставці взяли участь 30 учнів 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Проекти були представлені у декількох номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження;

технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи. Голова журі виставки Олег Ігорович Яськів, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Фізико-механічного інституту імені Г.В.Карпенка НАНУ, привітав всіх учасників.

Журі визначило найбільш цікаві та оригінальні проекти у кожній номінації. Велику кількість призових місць посіли проекти учнів під науковим керівництвом Віктора Петровича Колдуна, керівника науково-дослідницької лабораторії Львівського технологічного ліцею.

Однією з найкращих робіт була визнана робота учня 9 класу Львівського технологічного ліцею Володимира Котюка «Конструкція теплозахисного елементу фасадів будівель і технологія його перехресного монтажу». Цей проект впевнено посів перше місце у секції «Матеріалознавство та перспективні технології».

У номінації «Екологія та ресурсозбереження» кращою визнано роботу учениці 10 класу Львівського технологічного ліцею Анастасії Лагоцької «Мікродемпферування фасадів для збільшення їх міжремонтного ресурсу», а у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» журі визначило переможцем Олену Дунець, ученицю 8 класу Львівського технологічного ліцею, з проектом«Віртуальна обсерваторія «Симулятор паралельних світів».

Робота учениці 10 класу Львівського технологічного ліцею Єлизавети Подкопаєвої «Використання енергії дощової води для очищення каналізаційних колекторів» визнана кращою в номінації «Технічна творчість та винахідництво», а проект «Роботизований пристрій для визначення оптимальних витрат засобів для миття поверхонь» учениці 10 класу Львівського технологічного ліцею Мирослави Подибайло – у номінації «Робототехніка та робототехнічні системи».

Про це повідомили на сайті прес-служби Національного університету «Львівська політехніка».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу