У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки

18:00 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lviv.vgorode.ua

Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

«У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту освіти і науки», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Як повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА, надають перевагу кандидатам на посаду зі спеціальностями у галузі знань «Освіта»: «Науки про освіту», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)», «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», «Спеціальна освіта».

Конкурс відбуватиметься 20 липня 2016 року о 15:00 у кабінеті №257 Львівської ОДА на вулиці Винниченка, 18. Початок о – 15:00. Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу