У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки

18:00 5 липня 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

«У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту освіти і науки», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Як повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА, надають перевагу кандидатам на посаду зі спеціальностями у галузі знань «Освіта»: «Науки про освіту», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)», «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», «Спеціальна освіта».

Конкурс відбуватиметься 20 липня 2016 року о 15:00 у кабінеті №257 Львівської ОДА на вулиці Винниченка, 18. Початок о – 15:00. Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби».

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу