У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки

18:00 5 липня 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

«У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту освіти і науки», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Як повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА, надають перевагу кандидатам на посаду зі спеціальностями у галузі знань «Освіта»: «Науки про освіту», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)», «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», «Спеціальна освіта».

Конкурс відбуватиметься 20 липня 2016 року о 15:00 у кабінеті №257 Львівської ОДА на вулиці Винниченка, 18. Початок о – 15:00. Документи для участі у відборі необхідно подати до 18 липня.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби».

dailylviv.com

До теми

10:00 22 червня 2022 р.

Стало відомо, скількі учнів ПТНЗ зі Львівщини стажується зараз за кордоном

Уряд вдосконалив Порядок регулювання академічної мобільності щодо розширення можливостей навчання, стажування та викладання в своїй країні та за її межами.

Рубрика: Наука і техніка

16:34 16 червня 2022 р.

Збір коштів серед батьків на укриття в школах: у Львові почалися перевірки

Напередодні нового навчального року у Львівській міській територіальній громаді перевіряють укриття всіх навчальних закладів, щоб із 1 вересня всі школярі повернулись до очного навчання.

Рубрика: Наука і техніка

17:15 14 червня 2022 р.

Навчання у школах Львівщини буде залежати від наявності укриття

Для того, щоб діти змогли 1 вересня повернутися за парти та здобувати якісну освіту, а навчальний процес був безпечним як для учнів, так і для педагогічних працівників, департамент освіти і науки Львівської ОВА підготував низку рекомендацій. Йдеться як про безпеку під час повітряних тривог, так і про загальну безпеку освітнього процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу