У Львівській міськраді затвердили електронну систему реєстрації дітей у дитсадках

17:40 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Керівник управління освіти ЛМР Зоряна Хонько запевнила: «Заявки можна подавати через рік після народження дитини».

«Сьогодні на виконавчому комітеті затвердили рішення про електронну систему реєстрації дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах у Львові – беручи до уваги лист міністерства освіти і науки, молоді та «Про Методичні рекомендації щодо створення уніфікованої системи електронної реєстрації дітей дошкільного віку», з метою забезпечення чіткості і прозорості зарахування дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів Львова, визначення послідовності набору дітей дошкільного віку з подальшим обліком у дошкільних навчальних закладах Львова», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі міськради, де також цитують сказане з цього приводу керівником управління освіти ЛМР Зоряною Хонько:

«Зараз відбувається зарахування дітей до дитячих навчальних закладів. На електронній системі реєстрації є більше, аніж 19 тисяч заявок, а зарахувати до наших дошкільних навчальних закладів ми можемо орієнтовно п’ять-ішість тисяч дітей. Тобто, брак місць у дошкільних навчальних закладах надалі є.

У Львові нараховується 97 дошкільних навчальних закладів. Електронна система реєстрації – це прозорий процес. Кожен виходить в однакових умовах при поданні заявки в електронній системі реєстрації у дошкільних навчальних закладах. Заявки можна подавати через рік після народження дитини».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу