У Львівській міськраді затвердили електронну систему реєстрації дітей у дитсадках

17:40 5 липня 2016 р.


Фото: tvoemisto.tv

Керівник управління освіти ЛМР Зоряна Хонько запевнила: «Заявки можна подавати через рік після народження дитини».

«Сьогодні на виконавчому комітеті затвердили рішення про електронну систему реєстрації дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах у Львові – беручи до уваги лист міністерства освіти і науки, молоді та «Про Методичні рекомендації щодо створення уніфікованої системи електронної реєстрації дітей дошкільного віку», з метою забезпечення чіткості і прозорості зарахування дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів Львова, визначення послідовності набору дітей дошкільного віку з подальшим обліком у дошкільних навчальних закладах Львова», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі міськради, де також цитують сказане з цього приводу керівником управління освіти ЛМР Зоряною Хонько:

«Зараз відбувається зарахування дітей до дитячих навчальних закладів. На електронній системі реєстрації є більше, аніж 19 тисяч заявок, а зарахувати до наших дошкільних навчальних закладів ми можемо орієнтовно п’ять-ішість тисяч дітей. Тобто, брак місць у дошкільних навчальних закладах надалі є.

У Львові нараховується 97 дошкільних навчальних закладів. Електронна система реєстрації – це прозорий процес. Кожен виходить в однакових умовах при поданні заявки в електронній системі реєстрації у дошкільних навчальних закладах. Заявки можна подавати через рік після народження дитини».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу