У львівській Академії сухопутних військ дискутували про способи бойових дій частин і підрозділів

12:05 1 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

На кафедрі тактико-спеціальних дисциплін Академії сухопутних військ відбувся семінар, на якому обговорили питання розвитку форм і способів бойових дій частин та підрозділів сухопутних військ у локальних війнах й збройних конфліктах сучасності.

Метою заходу стало оприлюднення наукових дослідження та проведення дискусії щодо розвитку форм і способів забезпечення бойових дій частин та підрозділів сухопутних військ в останніх локальних війнах і збройних конфліктах сучасності на основі аналізу досвіду проведення Антитерористичної операції. Участь у семінарі взяли керівництво Академії, офіцери факультету бойового застосування військ, науково-педагогічні працівники кафедр тактико-спеціальних дисциплін, тактики, вогневої підготовки, факультету ракетних військ і артилерії та Наукового центру Сухопутних військ, члени наукового гуртка кафедри та курсанти спеціальності «Управління діями підрозділів Сухопутних військ».

З доповідями з подальшим їх обговоренням виступили науково-педагогічні та педагогічні працівники, курсанти, а також учасники Антитерористичної операції. Надзвичайно цікавою, особливо для курсантів обговорили питання розвитку форм і способів бойових дій частин та підрозділів сухопутних військ у локальних війнах й збройних конфліктах сучасності.  майбутніх офіцерів, була доповідь запрошеного гостя заходу – безпосереднього учасника АТО, помічника командира батальйонної тактичної групи аеромобільної бригади капітана Володимира Кіяна.

Також під час заходу його учасники мали можливість оглянути зразки екіпірування підрозділів Сухопутних військ, а також ознайомитися із навчальною літературою. Про це повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу